Víkendové menu: Sokolové budou ve Znojmě pokračovat v boji o záchranu

15. 3. 2019

Klub

3 minuty čtení

Za vyrovnaného stavu 1:1 se série 1. kola play down přesouvá na Moravu. Sokoly čekají dva duely na hřišti Znojma. V sobotu se bude hrát od šesti hodin, v neděli od pěti.

Vinohradští padli v prvním utkání série 3:4 v prodloužení a v neděli tak nutně museli nutně zabrat. To se podařilo. Svěřenci kouče Michala Pazdery zvítězili vysoko 11:6 a vyrovnali stav série na 1:1. Čtyřmi góly se na triumfu podílel útočník Petr Hartman. Čtyři gólové nahrávky posbíral Zbyněk Stuchlík.

Nyní se bude hrát dvakrát ve znojemské hale. Naposledy se zde sokolové představili těsně před vánočními svátky. Utkání měli skvěle rozehrané a v polovině vedli 3:1. Jenže soupeř srovnal a nakonec v prodloužení vybojoval druhý bonusový bod.

Držte sokolům palce v důležitých bojích o setrvání v nejvyšší soutěži. Zpravodajství z víkendových zápasů najdete zde na webu. Z dalších týmů se představí například dorostenci, kteří budou usilovat o průnik na první příčku 2. ligy. V domácí sokolovně budou v neděli hrát mladší žáci.

SOBOTA:

Muži A:
18:00 TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ SKV (SH TJ Znojmo)

Dorostenci:
9:00 TJ SKV - SK Alien Nation (SH Kralupy nad Vltavou)
13:30 TJ SKV - FBC Kralupy nad Vltavou (SH Kralupy nad Vltavou)

Dorostenci B:
10:10 TJ SKV - T.J. Sokol Šestajovice (TJ Radlice)
12:30 TJ SKV - OpenCamps Tatran Střešovice (TJ Radlice)

Mladší žákyně:
9:40 TJ SKV - Tigers TJ Sokol Nehvizdy (SH BIOS Nové Strašecí)
10:35 TJ SKV - Olymp Florbal Athéna (SH BIOS Nové Strašecí)
12:50 TJ SKV - TJ Sokol Nové Strašecí (SH BIOS Nové Strašecí)

Přípravka:
9:00 TJ SKV - FC Bučis Team (SH BIOS Kladno)
10:00 TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 white (SH BIOS Kladno)
+ zápas o umístění

NEDĚLE:

Muži A:
17:00 TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ SKV (SH TJ Znojmo)

Mladší žáci:
9:40 TJ SKV - FAT PIPE Florbal Chodov white (Vinohrady)
11:00 TJ SKV - ACEMA Sparta Praha black (Vinohrady)

Juniorky:
12:00 TJ SKV - Panthers Praha (TJ Radlice)
18:00 TJ SKV - Mladých nadějí (TJ Radlice)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.