COVID19: Návrat ke společným tréninkům
3. 8.

COVID19: Návrat ke společným tréninkům

Všichni hráči, kteří byli po vzájemném utkání s Karlovými Vary umístěni do preventivní karantény, prošli úspěšně (tj. s negativním výsledkem) výstupními testy.Rádi bychom Vás informovali, že všichni hráči, kteří byli po vzájemném přátelském utkání proti Karlovým Varům dne 15. 7. umístěni do preventivní karantény (z důvodu výskytu onemocnění COVID-19 u jednoho z hráčů soupeře) prošli úspěšně, tj. s NEGATIVNÍM výsledkem, výstupními testy.

Od pondělí 3. 8. se tedy opět rozjíždí společná týmová příprava tréninkových skupin muži A a junioři/dorostenci.

 

I přesto, že nařízená preventivní karanténa nebyla způsobena neodpovědností našich vlastních hráčů, bychom chtěli na všechny členy a členky znovu apelovat, aby dodržovali zvýšená hygienická opatření a nevystavovali se zbytečně riziku nákazy.

 

Mysleme nejen na sebe, ale také na lidi kolem nás:

  • Přestože pro mladé lidi a sportovce ve většině případů nepředstavuje onemocnění COVID-19 smrtelné nebezpečí, drtivá většina z nás má ve svém okolí lidi z rizikových skupin (rodiče, prarodiče, nemocné), pro které toto onemocnění přesně takové nebezpečí představuje.
  • Jakákoliv nařízená preventivní karanténa pak velmi negativně ovlivňuje nejen sportovní fungování SKV, ale také profesní život spoluhráčů a spoluhráček.

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva