Představujeme posily: Kádr vyztužili mladí hráči
1. 9.

Představujeme posily: Kádr vyztužili mladí hráči

Příchody útočníka Michala Strachoty a brankáře Karla Šantory jsme avizovali už před časem. Nyní je třeba si představit i další hráče, kteří rozšířili vinohradský kádr před nadcházející superligovou sezonu. Do SKV přicházejí obránci Štěpán Čuda, Oliver Gold, Jan Fiala a útočník Jan Procházka!Z Hattricku Brno zamířil v létě do Prahy obránce ročníku 2001 Oliver Gold. V minulé sezoně Oliver ještě jako junior odehrál za A tým Hattricku v superlize 27 utkání a připsal si osm kanadských bodů.

 

 

Další posilou do obrany je Štěpán Čuda. 20letý zadák strávil uplynulý ročník na hostování v Turnově, za který nastupoval v národní lize. Odchovanec Bohemians do SKV rovněž přestupuje a stává se další mladou posilou zadních řad.

 

 

Do Rieger arény z jihu Čech přichází Jan Procházka. Odchovanec Jindřichova Hradce v minulém ročníku působil v dresu českobudějovických Štírů. V 21 zápasech základní části zapsal 20letý forvard stejný počet bodů a další dvě asistence stihl přidat v nedokončeném play off.

 

 

Většinou to bývá naopak a hráči ze superligy míří do Traverzy Mukařov. Tentokráte se ale přesun hráče uskutečnil na opačené trase. Na hostování z Traverzy k nám zamířil Jan Fiala. Jedno z jeho posledních utkání na superligové úrovni bylo vítězné superfinále 2016 v dresu Chodov. Teď se "Fidži" vrátí na palubovky nejvyšší soutěže ve žlutočerných barvách.

 

 

V kádru vinohradského A týmu se rovněž nacházejí tři mladé pušky z juniorské kategorie. Jan Pinkas, Matěj Šaroch a Marek Paštika ještě spadají věkem mezi juniory, ale už se připravují s áčkem a rvou se o svou šanci v útoku.

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva