Boj o záchranu se přesune do Litvínova
31. 3.

Boj o záchranu se přesune do Litvínova

O víkendu čeká na svěřence Martina Hovořáka dvojnásobná porce zápasů. Na půdě Litvínova budou pokračovat ve snaze o udržení v nejvyšší soutěži. Po úvodních dvou duelech je stav série vyrovnaný 1:1.První zápasy nabídly v Rieger aréně dramatickou zápletku. V pátek se Vinohrady dostaly do slibného vedení 4:1. O svůj náskok však přišly a Litvínov ve třetí třetině srovnal na 5:5. V prodloužení rozhodl o výhře Bivoje Skalitz.

 

I ve druhém utkání si domácí sokolové vytvořili náskok. V úvodu vedli už 2:0. Jenže Litvínov opět dokázal Vinohradské zaskočit a pěti góly v řadě otočil vývoj utkání na svou stranu.

 

Svěřenci kouče Hovořáka se však nevzdali, postupně dokázali náskok soupeře smazat a tři minuty před koncem se opět dostali do vedení. Zápas nakonec dovedli do vítězného konce 7:6.

 

Nyní se Bína a spol. utkají dvakrát s Bivojem na jeho půdě. Hrát se bude v sobotu i v neděli od 19:30 v litvínovské hale. Pátý zápas se pak uskuteční v úterý na Vinohradech.

 

2. kolo play down:

sobota 19:30 SK Bivoj Litvínov - TJ SKV (SH SPORTaS u Koldomu Litvínov)

neděle 19:30 SK Bivoj Litvínov - TJ SKV (SH SPORTaS u Koldomu Litvínov)

úterý 20:00 TJ SKV - SK Bivoj Litvínov (Vinohrady)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva