Boys mají před sebou dvojutkání: venku se Znojmem, doma s Ostravou
27. 10.

Boys mají před sebou dvojutkání: venku se Znojmem, doma s Ostravou

Sokolové mají před sebou náročný víkend. V pátek od 18 hodin se představí na hřišti Znojma, v neděli pak na domácí půdě od 19 hodin vyzvou MVIL Ostravu.V pátek na státní svátek se Boys představí ve Znojmě, tedy na hřišti přímého konkurenta v tabulce. Zatímco Vinohradští jsou se 14 body třetí, Znojmo má o dva body méně a je na čtvrté příčce prvoligové tabulky.

 

Už do čtyř zápasů letošní sezony nastoupila v dresu Znojma legenda českého florbalu Milan Fridrich. Připsal si pět bodů a stále tak potvrzuje svou výjimečnost. Uvidíme, jestli bývalý reprezentant nastoupí i proti Vinohradům.

 

Rozhodně však není jediným hráčem, na kterého si musejí dát sokolové pozor. Tomáš Kucharič má po sedmi odehraných duelech 11 gólů a 9 asistencí a je vůbec nejproduktivnějším mužem celé 1. ligy.

 

V neděli se pak Vinohradští představí v domácí sokolovně, kde vyzvou ostravský MVIL. Dvojnásobní vítězové Czech Open jsou v tabulce na šestém místě. Naposledy však dostali od brněnského Hattricku desetigólovou nálož.

 

Boys zase na druhou stranu neuspěli na půdě Pelhřimova, který do té doby čekal na první body. Svěřenci Martina Hovořáka však mají hned dva zápasy k tomu, aby ztracené body získali zpátky. Držme jim palce!

 

8. kolo 1. ligy mužů:

pátek 18:00 TJ Znojmo - TJ SKV (SH TJ Znojmo)

 

9. kolo 1. ligy mužů:

neděle 19:00 TJ SKV - 1. MVIL Ostrava (Vinohrady)

vstupné 30,- Kč, permanentkáři zdarma
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva