Doma je doma
24. 1.

Doma je doma

23. ledna 2016 se Rieger aréna rozsvítila už v půl osmé ráno. Naši elévové pořádali florbalový turnaj na domácí půdě, a přesto, že šlo pro elévy o prvotní zkušenost s pořádáním, zhostili se toho na výbornou.Organizace byla o to složitější, protože se hrály oba koše našich elévů najednou. V praxi to znamenalo dvojnásobek dětí.


Díky pomoci našich „B“ mužů byly mantinely na místě už v pátek večer. Sobota tak patřila drobným kosmetickým úpravám, jako bylo polepení hřiště, označení šaten a míst určených pouze pro hráče a trenéry, se kterými pomohli rodiče a realizační tým elévů. Pak už jen převléknout se do dresů a jít se rozcvičit. S ubíhajícím časem se začala hala plnit dalšími kluby a v 9 ráno turnaj odstartoval.


Po hale běhalo okolo sta dětských žároviček, a tak byla během chvíle celá aréna v teple. Mimo přívalu tepelné energie, naplnila halu hlavně výborná atmosféra. Velké poděkování patří rodičům našich elévů. Naučit se během chvíle ovládat časomíru, uhlídat 7 klíčů od šaten, vylepit rozpisy a stihnout se mezi vším napít – pro rodiče našich elévů nebylo nic problémem. Patří jim velké poděkování, protože i díky nim proběhl celý turnaj tak, jak měl.


Ve svých zápasech hráli elévové jako jeden tým. Vzájemně se podporovali a motivovali, a tak s prvním zápasem vlétli do turnaje s nádherným vítězstvím. Zapojili se i naši nejmenší, kteří do všech zápasů vložili velikou sílu. Podpořit své mladší kolegy přišli i starší žáci, jež se neváhali zhostit pokřiků a vyburcovali elévy k prvnímu vítězství. Mezi jednotlivými zápasy měli děti čas na odpočinek. Zapomeňte však na klid. Jejich ruce neopustily florbalky a míčky.


Asi největším překvapením pro elévy byl příchod jejich vzorů. Muži z „A“ týmu usedli do prvních řad a podpořili ty, jejichž hlasivky jsou slyšet na jejích domácích zápasech. Elévové byli namotivováni předvést jim maximum. Bohužel zapracovali nervíky, a tak s Jesenicí prohráli 11:5. I přes prohru si však zasloužili veliký potlesk, který jim darovali jak jejich rodiče, tak právě muži „A“ týmu. A aby muži elévům ukázali, že jsou jako jeden tým, večerní zápas s Boleslaví ukončili, bohužel, se stejným výsledkem 11:5.


Oba týmy elévů skončili ve svých koších na krásných 3. místech. Turnaj splnil veškerá očekávání. Spolupráce, podpora, motivace i nějaké slzičky – sobota měla vše, co mít měla a velkou část na tom měli rodiče, trenéři.


SKV… Cestou k vítězství narazíme sice na pár děr, ale společně se přes ně dostaneme vždy!
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva