Elévové zakončili sezonu 2015/2016!
1. 5.

Elévové zakončili sezonu 2015/2016!

Tak jsme v sobotu vyrazili za posledním ligovým turnajem naší sezony.
A tým směřoval do Říčan, B tým to měl poněkud jednodušší, jelikož hrál v Praze na Třebešíně.Béčko se nejprve postavilo proti týmu z Říčan. Vyjímečně jsme první zápas nespali, plnili rady trenérů a vyhráli 5:1. Po malé přestávce jsme nastoupili k druhému zápasu. Trochu to vypadalo, že na hřiště nastoupil uplně jiný tým. Míčky nám odskakovaly, před soupeři jsme uhýbali a než jsme se pořádně probudili, byl tu konec zápasu a stav na tabuli ukazoval 3:1 pro Olymp.

 

A tak po zápase proběhla v šatně válečná porada s jasným cílem pro poslední zápas – užít si ho a na hřišti nechat celé svoje srdce. Kluci si bojovnost a nadšení přenesli do zápasu a i když opravdu bojovali o každý míček nakonec zápas skončil naší prohrou 4:6.

 

Zprávy od rodičů z haly VŠE přicházely velmi dobré. První zápas nastoupilo béčko proti domácím Bučisu a porazilo ho 10:3. Jako druhý tým se proti našim borcům postavila Bohemka a kluci museli pořádně máknout pro vítězství 7:4. Dvě výhry znamenaly boj o první místo s Pitbuláčky Kolín. Znovu jsme do zápasu dáli všechny síly a vyhráli 10:6.

 

Oba týmy tak splnily úkol, který jsme si na tréninku řekli, a sice že by bylo fajn udržet koše do kterých jsme se svojí pílí probojovali. A tým to dodržel a na závěr sezony udržel krásný 5. koš. B tým nejenže 4. koš udržel, ale také ho vyhrál a posunul se tak na konci sezony do koše číslo 3.

 

Je fajn vidět jak se kluci za ten rok zlepšili. Používají věci, které se naučili při trénincích. Na hřišti spolu mluví a jejich hra baví. Hlavně je ale super, jak se vzájemně podporují i při prohrách a některých situacích, kdy je to potřeba. Díky!
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva