Florbalová supersobota na Vinohradech!
18. 11.

Florbalová supersobota na Vinohradech!

V sobotu si užijete florbalu na Vinohradech do sytosti! Od 16 hodin vyzvou Ladies v důležitém utkání 11. kola extraligy žen Jičín, o tři hodiny později se pak Boys střetnou s Rožnovem. Přijďte oba naše elitní týmy do ochozů vinohradské sokolovny podpořit!Ladies budou odpoledne bojovat o první extraligové vítězství v letošní sezoně. Soupeřem jim bude Jičín, který se nachází se 14 body na šesté příčce tabulky. Loni sokolky oba dva zápasy proti tomuto soupeři vyhrály.

 

Navíc mají na co navazovat. V posledním kole na hřišti Bohemians předvedly zejména v první a poslední třetině velmi solidní výkon a jen kvůli nepovedené prostřední dvacetiminutovce prohrály 3:7.

 

Boys mají za sebou dvě důležitá vítězství a formu by chtěli potvrdit i v duelu s Rožnovem. V posledním domácím utkání svěřenci Martina Hovořáka po nájezdech skolili lídra tabulky Black Angels.

 

Ve čtvrtek si sokolové odvezli body také z horké půdy v Ústí nad Labem. Dvěma góly se prezentovali Kuba Záň a Honza Zavadil. SKV vyhrálo 4:3 a v tabulce zůstává třetí. To sobotní soupeř Vinohrad Rožnov je na 10. pozici.

 

11. kolo extraligy žen:

16:00 TJ SKV - FBK Jičín (Vinohrady)

 

13. kolo 1. ligy mužů:

19:00 TJ SKV - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm (Vinohrady)

 

Vstupné: 30 Kč, pro permanentkáře a členy SKV zdarma
pozn. vstupné platí na obě utkání!

 

Florbalová sobota: SKV vs. Jičín a SKV vs. Rožnov
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva