Ladies doma vyzvou sedminásobného mistra
5. 1.

Ladies doma vyzvou sedminásobného mistra

Ladies odehrají svůj první zápas v kalendářním roce 2017 proti sedminásobným šampionkám České republiky! V domácím prostředí vyzvou Herbadent. Duel 16. kola extraligy žen odstartuje v neděli od 18 hodin ve vinohradské Rieger aréně.Ženské áčko bude chtít vylepšit dosavadní výsledky. Ladies zatím v letošním ročníku extraligy žen vybojovaly pouze čtyři body a jsou na posledním 12. místě. Proti nim však bude stát silný Herbadent. Nutno podotknout, že oproti předchozím vzájemným duelům se teď celek z Jižního Města nenachází na nejvyšších příčkách tabulky.

 

Herbadent prošel v létě opět lehčí obměnou kádru a dřívější suverénky české florbalové scény jsou nyní až na čtvrté pozici za vedoucím triem Vítkovice, Bohemians, Chodov. Nejproduktivnější hráčkou soupeře je s 38 body Denisa Billá. Herbadent v této sezoně klopýtl s Bohemians a dvakrát s Vítkovicemi.

 

První vzájemné měření sil mezi SKV a Herbadentem skončilo vítězstvím celku z Jižního Města v poměru 13:1. Ladies by jistě chtěly navázat na dva dobré výkony ze zápasů s Elite a s Olomoucí. S Elite i s Olomoucí vedly svěřenkyně Bolka Kytky 4:3, ale dobře rozehrané zápasy nedovedly k bodům. Dorazte holky podpořit přímo do Rieger arény!

 

16. kolo extraligy žen:

neděle 18:00 TJ SKV - Herbadent FK Jižní Město (Vinohrady)

vstupné 30,- Kč, permanentkáři a členové klubu zdarma
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva