Muži vstoupí do poháru! V rámci 4. kola míří do Jaroměře
21. 9.

Muži vstoupí do poháru! V rámci 4. kola míří do Jaroměře

Vinohrady se i letos zúčastní Poháru České pojišťovny. Ve 4. kole svěřenci Martina Hovořáka vyzvou Jaroměř na jejím hřišti. Duel se odehraje ve čtvrtek od 19 hodin.



Loni sokolové postoupili do osmifinálové fáze poháru přes Kárlův Dvůr. Ve skupině následně porazili Českou Lípu, ale prohráli s Boleslaví a s Tatranem. Na postup do čtvrtfinále to tedy nestačilo.

 

I letos budou Vinohradští usilovat o postup do skupinové fáze. Jako první jim v cestě stojí Sokol Jaroměř. Celek z národní ligy vstoupil do nového ročníku vítězně, když v prvním kole porazil Orku Čelákovice 8:6.

 

V poháru mají Jaroměřští za sebou už šest zápasů a všechny byly vítězné. Nejprve v základní skupině sokolové porazili Las Plantas, Prague Vikings, Náchod a Spartak Slatiňany. Jaroměř s plným počtem bodů postoupila do 2. kola.

 

V něm Sokol vyzval Třemošnice a po jasném vítězství 13:3 šel dál. Ve 3. kole už na člena národní ligy čekal soupeř těžšího kalibru. Pražští Panthers východočeský klub notně potrápili, ale prohru 3:4 neodvrátili.

 

Vinohrady půjdou do duelu 4. kola poháru povzbuzeny víkendovým vítězstvím nad Litvínovem. I nadále čeká na sokoly náročný program. Už v sobotu, dva dny po pohárovém duelu, vyzvou v Rieger aréně v rámci 2. kola 1. ligy Havířov.

 

4. kolo Poháru České pojišťovny:

čtvrtek 19:00 TJ Sokol Jaroměř - TJ SKV (AVSA Jaroměř)




SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva