Mužské áčko se představí ve Svitavách
5. 10.

Mužské áčko se představí ve Svitavách

Teprve druhé venkovní utkání čeká svěřence Martina Hovořáka. V rámci 5. kola 1. ligy mužů zamíří Boys do Svitav. Utkání se odehraje v sobotu 8. 10. od 20 hodin.Vinohradští mají za sebou první čtyři zápasy v nové sezoně. Ty první dva na domácí půdě zvládli bez ztráty body. Nejprve zdolali rivala z Litvínova a následně těsně přehráli i houževnatý Havířov.

 

První ztráty přišly až pak. Na půdě Karlových Varů SKV dlouho vedlo, dokonce ještě pár minut před koncem to bylo 9:8 pro Pražany. V závěru ale tým z lázeňského města skóre otočil a nakonec vyhrál 12:9.

 

Naposledy se sokolové představili v domácím utkání se Startem. Vyhecované derby pro sebe ukořistili až po samostatných nájezdech. Soupeř totiž půl minuty před koncem vyrovnal na 6:6 a zápas tak musel do prodloužení.

 

V něm diváci branku neviděli, a proto duel rozsoudily až dva úspěšné nájezdy Michala Dolejše. Sobotní soupeř Vinohrad Svitavy zaznamenaly v uplynulém kole svou první výhru v nové sezoně, když porazily Pelhřimov na jeho půdě 6:4.

 

5. kolo 1. ligy mužů:

sobota 20:00 FbK Svitavy - TJ SKV (SH Na Střelnici Svitavy)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva