Páteční večer bude patřit duelu Ladies s Olomoucí
18. 3.

Páteční večer bude patřit duelu Ladies s Olomoucí

Série 1. kola play down extraligy žen se do vinohradské sokolovny přesouvá za stavu 3:2 pro Olomouc. Vinohrady tak budou odvracet mečbol. Zbraně však rozhodně neskládají. Svého soka vyzvou dnes od 20:30. Pojďme se ohlédnout za dosavadním průběhem série.PRVNÍ ZÁPAS: Ladies musely celý zápas dohánět náskok soupeře. Na začátku rychle prohrávaly 0:2. Do utkání je vrátila kontaktní branka Tvrzníkové. Ta se nakonec společně s kapitánkou Macurovou stala hrdinkou zápasu. Prvně jmenovaná nastřádala hattrick a duel rozhodla v prodloužení, tahounka Macurová posbírala čtyři body. Vinohrady vyhrály 6:5.


DRUHÝ ZÁPAS: Ve druhém střetnutí to naopak byly domácí hráčky, které musely dotahovat. V polovině utkání se totiž opět prosadila Tvrzníková. Olomouc ale ve třetí třetině zabrala a dvěma brankami otočila vývoj duelu ve svůj prospěch. Po úvodním víkendu tak bylo srovnáno.


TŘETÍ ZÁPAS: I druhý sobotní zápas patřil sokolkám. Vinohrady vstoupily do třetího měření sil skvěle a už v 15. minutě vedly 3:0! Jenže soupeř ještě do přestávky vstřelil dva góly a zadělal na drama. Ladies pak ovšem dokázaly přidat další dvě trefy, které je uklidnily, a zápas už dotáhly do vítězného konce.


ČTVRTÝ ZÁPAS: Nedělní duel na Vinohradech naznačil, jak těžkou sérii oba týmy prožívají. Vinohrady opět vedly a měly utkání dobře rozehrané, slibný dvougólový trhák si však nechaly snadno utéct a Olomouc třemi góly ve druhé třetině překlopila skóre na svou stranu. Po výhře 4:2 tak srovnala stav série na 2:2.


PÁTÝ ZÁPAS: Kolotoč zápasů se vrátil zpátky na Moravu a Ladies od začátku pátého střetnutí tahaly za kratší konec. Po dvou třetinách však prohrávaly pouze o gól 1:2 a stále si tak dělaly naděje na úspěšný výsledek. Jenže Olomouc si pěti góly v závěrečném dějství zajistila třetí vítězství a v Praze bude mít první mečbol.

 

1. kolo play down extraligy žen:

pátek 20:30 TJ SKV - FBS Olomouc (Vinohrady)

 

Foto: Otakar Prášek
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva