Podpořte při svých (nejen) vánočních nákupech florbal v SKV
20. 12.

Podpořte při svých (nejen) vánočních nákupech florbal v SKV

Díky nové spolupráci SKV a myGIVT můžete při nákupech na internetu podpořit vinohradský florbal. Nebude Vás to stát ani o korunu navíc.



Nejspíš jste si všimli, že na webových stránkách SKV se objevila nová šedá lišta. Lišta patří k projektu myGivt a můžete díky ní při svých nákupech na internetu podpořit SKV, aniž byste zaplatili jedinou korunu navíc. Do projektu myGIVT je zapojeno více než 500 e-shopů, mezi kterými najdete značky jako Baťa, Zoot, Notino, Invia nebo Dáme jídlo.

 

Jak nakoupit?

  1. Před nákupem navštivte webovky SKV na www.skvflorbal.cz
  2. Na liště si vyberte e-shop, na kterém chcete nakoupit
  3. Nakoupíte stejným způsobem jako obvykle

 

To je celé, není nutná žádná registrace.

 

Jak to funguje?

Samotný nákup Vás nestojí ani o korunu navíc. Prodejce zapojený do projektu myGIVT část z ceny za Váš nákup pošle na účet SKV.

 

Co s penězi uděláme?

Rozhodli jsme se, že nejlepší bude, když necháme rozhodnout přímo Vás - rodiče, členy a fanoušky. Vy jste se totiž svým nákupem rozhodli nám přispět, a tak bychom rádi znali Váš názor na to, co s penězi udělat. Na našem Facebooku pro Vás připravíme hlasování s několika možnostmi, díky kterému budete moci rozhodnout, na co získané peníze SKV použije. Na hlasování Vás samozřejmě včas upozorníme.

 

Děkujeme!




SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva