První zápas v novém roce! Muži se představí v Brně
3. 1.

První zápas v novém roce! Muži se představí v Brně

Mužské áčko načne rok 2017 duelem s Hattrickem Brno. Utkání 18. kola 1. ligy mužů se uskuteční v sobotu od 18 hodin v hale brněnského VUT.Střetnutí mezi Hattrickem a SKV bude přímým bojem o čtvrtou příčku v prvoligové tabulce. Čtvrté Vinohrady mají na svém kontě 31 bodů, Hattrick zaostává pouze o bod a je pátý. První vzájemné utkání ovládli Vinohradští, přičemž rozhodující trefa Jana Zavadila přišla až osm vteřin před uplynutím základní hrací doby.

 

Klubovou produktivitu vede se 30 body právě Jan Zavadil. O čtyři body méně má kanonýr Jaromír Lisa. O třetí příčku se s 22 body dělí Petr Hartman a Martin Skřivánek. Z týmu našeho sobotního soupeře je nejlepší Zdeněk Habr, který má 33 bodů. Druhý Roman Houbal má bodů 31 a třetí Marek Fuchs jich posbíral 26.

 

SKV v posledních zápasech střídalo úspěchy s neúspěchy, na domácím hřišti se mu dařilo, ale venkovní zápasy sokolům tolik nevycházely. V Brně bude příležitost bilanci napravit. V sestavě Vinohrad se už v minulých duelech objevily nové posily obránce Marian Jelínek a univerzál Martin Rossi. Z Hradce navíc přichází staronová posila Jan Linhart a hostování si do konce sezony prodloužil také Radovan Vnuk.

 

18. kolo 1. ligy mužů:

sobota 18:00 FbŠ Hattrick Brno - TJ SKV (VUT CESA Brno I)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva