Série s Pardubicemi se vrací na Vinohrady!
17. 3.

Série s Pardubicemi se vrací na Vinohrady!

Boys na půdě Pardubic zabojovali a po výhře 4:3 snížili stav série na 2:3. Díky tomu vrátili kolotoč zápasů zpátky na Vinohrady, kde se budou pokoušet o vyrovnání. Zápas začíná dnes od 20 hodin v Rieger aréně. Pojďme se ohlédnout detailněji za všemi odehranými zápasy série.PRVNÍ ZÁPAS: Svěřenci Martina Hovořáka rychle vedli po brance Bíny, pak ale těsný náskok ztratili a Pardubice si ve zbytku zápasu došly pro vítězství. Hattrickem se na něm podílel navrátilec do pardubické sestavy Jakub Burian.


DRUHÝ ZÁPAS: I tentokráte to Boys neměli špatně rozehrané a opět šli jako první do vedení. Po čtyřiceti minutách vedli díky brankám Jana Zavadila a Ondry Stuchlíka 2:1. O osudu utkání rozhodl další střelec hattricku Martin Zozulák. Pardubice tak po prvním víkendu vedly 2:0.


TŘETÍ ZÁPAS: Jestliže první zápasy byly trochu opatrnější, v tom třetím se roztrhl pytel s góly. Vinohrady i díky hattricku Lukáše Gregora vedly 8:3, ale hosté ještě dokázali zápas zdramatizovat. Sokolové už si ovšem triumf nenechali vzít a vybojovali premiérovou výhru v letošním play down.


ČTVRTÝ ZÁPAS: Znovu to byli Vinohradští, kteří nevstoupili do zápasu špatně, pak ovšem Pardubice vývoj utkání otočily ve svůj prospěch a od té doby domácí tahali za kratší konec. Ve třetí části ještě stačili vyrovnat na 4:4, ale soupeř pak přidal dvě branky, které rozhodly o jeho třetí výhře v sérii.


PÁTÝ ZÁPAS: Velké drama. Tentokráte dotahovaly jen domácí Pardubice a ani jednou v průběhu utkání je Vinohrady nepustily do vedení. 39 vteřin před koncem snížil na rozdíl jediného gólu Ivo Teichman, ale těsný náskok už Bína a spol. udrželi. Série se tak do Prahy přesouvá za stavu 3:2 pro Pardubice.

 

1. kolo play down Tipsport superligy:

čtvrtek 20:00 TJ SKV - Sokol Pardubice (Vinohrady)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva