Shrnutí víkendu: Béčko zůstává první!
13. 12.

Shrnutí víkendu: Béčko zůstává první!

Benfika zůstane i přes vánoční svátky na prvním místě divize! O víkendu získala pět bodů ze šesti možných a na druhé Wizards už má pětibodový náskok. V popředí tabulky se drží také dorostenci, kteří ještě v dosavadním průběhu sezony neprohráli.Oba dva víkendové zápasy mužského béčka byly velmi dramatické do posledních chvil. Benfika se nejprve v Kunraticích utkala s domácí rezervou Startu98. Ještě devět minut před koncem Vinohradští prohrávali 3:4. Jenže pak svěřenci zkušeného kouče Viktora Vondry zabrali. Nejprve Vlk zařídil vyrovnání, vítězný gól si připsal po nevídané střele kapitán Sigl a poslední dva zásahy přidali Pecha a Špaček.

 

Kluci tak opět potvrdili, že pod Vikim se neprohrává. V neděli se béčko vydalo do Mladé Boleslavi, aby zde poměřilo síly s místní florbalovou akademií. V brance musel zaskočit Bolek Kytka, který už tedy ve florbale zastával snad všechny možné funkce (od trenéra, přes hráče v poli až po brankáře, zdravotníka nebo rozhodčího...).

 

I ve městě automobilů to bylo velké drama. Pět minut před koncem vedli domácí 4:2. Pak dělovkou v přesilovce snížil Řeřicha a po krásné kombinaci Špačka s Pechou bylo srovnáno. Stejná dvojice pak obstarala vítězný gól v prodloužení. Kanonýr Matěj Špaček je tak s 23 body suverénně nejproduktivnější hráč Benfiky a v divizi se drží na 15. místě.

 

Čtyři body vybojovali dorostenci, a proto i nadále zůstávají na třetím místě tabulky. Kouč dorostenců a kapitán béčka Jonáš Sigl tak zažil veleúspěšný víkend. Navíc SKV má několik zápasů oproti soupeřům k dobru. Bohužel vítězství o víkendu nezaznamenaly juniorky a ani starší žákyně.

 

Muži B:

FbC Start98 - TJ SKV 4:7

FA Mladá Boleslav "A" - TJ SKV 4:5 po prodl.

 

Dorostenci:

TJ SKV - FAT PIPE FLORBAL CHODOV B 6:6

TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 7:3

 

Juniorky:

TJ SKV - ACEMA Sparta Praha 3:6

TJ SKV - Florbal Chomutov 1:10 

 

Starší žákyně:

TJ SKV - FBC Rafanky Kutná Hora 3:6

TJ SKV - BLACK ANGELS 3:8

TJ SKV - FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue 2:3
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva