Shrnutí víkendu: Benfika i ženské céčko poprvé prohrály
12. 10.

Shrnutí víkendu: Benfika i ženské céčko poprvé prohrály

O víkendu se do hry zapojily dva seniorské rezervní týmy a oba dva ze svých zápasů vytěžily jednu výhru a jednu porážku.Mužské béčko nejprve rozmetalo rezervu Chodova. Na jeho hřišti vyhrálo vysoko 13:3. I když byli kluci v okleštěné sestavě, s týmem z Jižního Města si dokázali hravě poradit. Kanonýr Matěj Špaček v utkání zaznamenal skvělých šest gólů, Vítek Neuman si zase připsal pět asistencí.

 

V neděli už to pro svěřence Viktora Vondry tak slavné nebylo. Houževnatí Wizards stejně jako v minulé sezoně postavili před svou branku obranný val, přes který se bylo těžké dostávat. Sokolové padli v Kunraticích 5:6 a připsali si první prohru v nové sezoně.

 

Poprvé padlo také ženské céčko, které hraje 2. ligu. Na B tým Herbadentu nestačilo těsně 4:5. Ve druhém zápase si holky zlepšily náladu vysokým vítězstvím. Nad Cirkusem Praha vyhrály 11:2.

 

Muži B
FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - TJ SKV 3:13

Wizards DDM Praha 10 - TJ SKV 6:5


Ženy C
TJ SKV - Herbadent FK Jižní Město B 4:5
TJ SKV – Cirkus Praha 11:2
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva