Shrnutí víkendu: Benfika vítězem divize!
26. 2.

Shrnutí víkendu: Benfika vítězem divize!

Historický úspěch dokonán. Mužské béčko poprvé v historii dosáhlo na vítězství v divizi. Svěřenci Viktora Vondry brali ze dvou zápasů čtyři body a v tabulce už je 2 kola před koncem nikdo nepředskočí. O bod se k postupu přiblížilo také mužské céčko.Béčko drží dvě kola před koncem sezony na druhé Wizards devítibodový náskok, který už je nedostižitelný. Hoši nejprve porazili v sobotu Future 7:6 v prodloužení, když utkání zvrátili po nevydařené úvodní části. Výhru v prodloužení vystřelil tříbodový Michal Vlk, dvěma brankami se zaskvěl Matěj Špaček.

 

I v neděli v Benešově museli Boys dohánět ztrátu. Ve třetí třetině se opět zadařilo Matěji Špačkovi, který během čtyř minut zkompletoval hattrick a poslal SKV do vedení. Benešov stihl srovnat, evidentně se však jednalo o gól vstřelený po závěrečné siréně. Rozhodčí ho přesto uznali, a tak se šlo do prodloužení. V něm vystřelil sokolům výhru Jan Švejda.

 

Céčko se představilo doma na Vinohradech, kde turnaj pořádala Torza Sorry. V prvním utkání sokolové prohrávali s Břevnovem už 1:4, ale drtivý finiš přinesl tři branky, přičemž vyrovnání přišlo vteřinu před koncem a postaral se o něj Filip Horák po sehrávce Jakuba Pechy. Ve druhém utkání museli kluci také dohánět ztrátu, tentokráte ale na Desperados nestačili a padli 6:9. Přesto zůstávají na druhé postupové příčce a na třetí Kuřata Kladno mají sedmibodový náskok.

 

Dvě výhry oslavili dorostenci, kteří se tak dostali do čela 2. ligy. Druhý Chodov má navíc o čtyři zápasy více. Svěřenci Jonáše Sigla porazili rezervu Black Angels vysoko 10:4 a následně si poradili i s Falconem 6:3.

 

Muži B:

SSK KSB Future Barrandov - TJ SKV 6:7p

SK Florbal Benešov - TJ SKV 6:7p

 

Muži C:

8:00 TJ SKV - FT Sokol Břevnov 4:4

12:30 TJ SKV - Desperados 6:9

 

Muži D:

9:10 TJ SKV - Panthers Praha D 6:4

11:30 TJ SKV - IBK Svatý hole Kladno B 7:7

 

Dorostenci:

TJ SKV - Floorball Club Falcon 6:3

TJ SKV - Black Angels B 10:4

 

Juniorky:

9:30 TJ SKV - FBK Fat Pipe Vosy Praha 2:6

12:30 TJ SKV - FBŠ Slavia Plzeň 1:13

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva