Shrnutí víkendu: Dorostenci mají dvě výhry, starší žákyně hned čtyři!
23. 1.

Shrnutí víkendu: Dorostenci mají dvě výhry, starší žákyně hned čtyři!

Uplynulý víkend byl pro týmy SKV velmi úspěšný. Čtyři týmy celkem vstřelily rekordních 86 gólů!V sobotu v domácí hale proběhly zápasy dorostenců. V prvním utkání porazili Florbalovou akademii MB 7:1 a ve druhém Bučis 7:2, což je posunulo na druhé místo tabulky.

 

Mladší žáci se tentokrát vydali na Zbraslav, kde odehráli tři zápasy. První skončil výhrou 7:1 proti Sokolu Rudná, druhý remízou 1:1 s týmem FbK Olymp Praha Zeus. V závěrečném utkání proti Viking group Kobylisy naši mladší žáci bohužel podlehli 3:5.  I tak je výsledné skóre velmi pěkné.

 

V neděli Jičín hostil naše juniorky. První utkání proti domácím skončilo pro SKV smolně 2:6. Ve druhém utkání však holky stav otočily a nad Panterkami zvítězily 5:2. Aktuálně jsou na sedmém místě tabulky.

 

 

Posledním týmem, který se tento víkend zapojil do boje o body, byly starší žákyně. Na domácí hale odehrály celkem čtyři skvělé zápasy, všechny vítězné. Nad Panthers Praha Rudná zvítězily 13:5, nad Texasem dokonce neuvěřitelným výsledkem 24:6! Rafanky Kutná Hora našim podlehly 6:8 a ELITE prohrálo 7:9. Jen tak dál, slečny! 

 

Dorostenci

TJ SKV - Florbalová akademie MB 7:1

TJ SKV - FC Bučis Team 7:2

 

Mladší žáci

TJ SKV - Sokol Rudná 7:1

TJ SKV - FbK Olymp Praha Zeus 1:1

TJ SKV - Viking group TJ Sokol Kobylisy 3:5

 

Juniorky

TJ SKV -  FBK Jičín 2:6

TJ SKV -  Panthers Praha 5:2

 

Starší žákyně

TJ SKV -  Panthers Praha Rudná 13:5

TJ SKV -  FBC Texas DDM P6 24:6

TJ SKV - FBC Rafanky Kutná Hora 8:6

TJ SKV - ELITE PRAHA 9:7
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva