Shrnutí víkendu: Muži C postupují, junioři slaví záchranu!
16. 3.

Shrnutí víkendu: Muži C postupují, junioři slaví záchranu!

Uplynulý víkend nabídl mnoho zajímavých utkání. Vinohradské celky bojovaly o další body. Největším překvapením je první prohra žen B.Sobotní odpoledne patřilo mužům C, kteří v berounské hale vysokými výhrami zpečetili svůj cíl, který si vytyčili před sezónou. O své pocity a dojmy se se mnou podělil nejproduktivnější hráč Gusta Ondrejčík: „Jsem rád, že jsme s velkým předstihem splnili sezonní cíl a postupujeme zpátky do vyšší soutěže, kde se bude hrát zase třikrát 15 minut. Navíc se nám povedlo stvrdit postup po dvou solidních výkonech. Rád bych poděkoval klukům z béčka, kteří za nás chodili hrát (Kuba Pecha, Alda Stavjaňa, Bolek Kytka a Ríša Klíma). Ve zbylých zápasech dáme větší prostor i juniorům.“

 

A právě junioři klíčový zápas sezony zvládli. Wizards porazili 7:4 a zajistili si záchranu. Ve druhém utkání dne padli s Bučis 3:4. Sezonu tak zakončí na devátém místě 2. juniorské ligy s celkovým počtem 20 bodů z 20 zápasů.

Ženy C se utkaly na domácí půdě nejprve s Divokými kočkami, které se díky výhře posunuly v tabulce hned za SKV se ztrátou pouhého bodu. Druhý zápas skončil také prohrou - s Panthers B 2:6.

 

V neděli se zapojily do bojů jen ženské složky vinohradského oddílu. Nejmladší starší žákyně v barrandovské nafukovačce prohrály všechna svá utkání vysokými rozdíly.

 

Juniorky si udělaly výlet do Turnova. V prvním zápase si dokázaly poradit s týmem Kladna a vybojovaly tak svou druhou výhru v sezoně. Ve dalším zápase však diktoval tempo domácí Turnov a porazil své oponentky z Vinohrad 14:2. Hned v pondělí vyrazily juniorky do Plzně, aby se zde v dohárvce utkaly s Plzní. Pouze s pěti hráčkami do pole padly po bojovném výkonu 0:9.

 

První zápas ženy B bez problému zvládly a poradily si s Bohemkou C, kterou porazily 7:2. Druhý zápas však skončil překvapivým výsledkem - první prohrou v aktuálním ročníku. Ženám se nepodařilo udržet náskok 1:0 z první třetiny, když se v každé následující třetině trefily jednou protihráčky z FBC Texas sheriffs a zápas nakonec skončil těsným porážkou 1:2. Béčko i přes prohru má už s předstihem zajištěný hladký postup do vyšší soutěže.

 

Sobota:

 

Muži C:
TJ SKV – VŠSK MFF Praha 11:3
TJ SKV – IBK Tojula 13:4

 

Ženy C:
TJ SKV – Divoký Kočky & Olymp 1:6
TJ SKV – FbC Panthers B 2:6

 

Junioři:
TJ SKV – Wizards DDM Praha 7:5
TJ SKV – FC Bučis Team 3:4

 

Elévové:
TJ SKV – SK Florbal Benešov II. 11:2
TJ SKV – SK Dvojka Praha 4:10
TJ SKV – FC Bučis Team B 10:1

 

Elévové B:
TJ SKV – FBC Říčany modří 9:9
TJ SKV – Technology Florbal MB B 6:7
TJ SKV – FbŠ Bohemians Praha 4 6:7p

 

Neděle

 

Ženy B:
TJ SKV – FbŠ Bohemians C 7:2
TJ SKV – FBC Texas sheriffs 1:2

 

Juniorky:
TJ SKV – FBC Kanonýrky Kladno 7:2
TJ SKV – TJ Turnov 2:14

TJ SKV – FBC Plzeň 0:9

 

Starší žákyně:
TJ SKV – TJ Sokol Rudná 3:15
TJ SKV – ACEMA Sparta Praha 4:13
TJ SKV – FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 5:10
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva