Shrnutí víkendu: Muži C postupují z prvního místa!
25. 4.

Shrnutí víkendu: Muži C postupují z prvního místa!

Mužské céčko zakončilo sezonu ziskem šesti bodů a tabulku pražského přeboru ovládlo s náskokem osmi bodů na Olymp B. Podobný kousek se povedl také ženskému béčku, které dokonce nechalo druhý Texas B zaostat o devět bodů! Mužské céčko už mělo jistý postup čtyři zápasy před koncem sezony. Stále však usilovalo o udržení první příčky, ke kterému stačilo získat z posledního turnaje bod. Tuto podmínku splnili céčkaři hned v prvním zápase, když South Town porazili po dramatické bitvě 4:3. Činil se především zkušený zadák Kuba Vrzák, který dva góly dal a na jeden přihrál.

 

Ve druhém dopoledním zápase na Děkance Vinohradští také zvítězili, Benešov porazili 3:1. Z 20 zápasů tak letos 16krát vyhráli, jednou remizovali a pouze ve třech zápasech odcházeli jako poražení. Mohou se také pyšnit jedním z nejlepších útoků napříč všemi skupinami přeboru a rovněž jednou z nejlepších obran. Po roce se tak céčko vrací do pražské ligy.

 

Návrat do vyšší soutěže může oslavit také ženské béčko, které dominovaly pražské lize a na závěr ze dvou zápasů vytěžilo tři body. Z 24 zápasů ženy B letos vyhrály v 21 duelech a pouze dvakrát padly. Na závěr ročníku si své postavení v tabulce vylepšilo také ženské céčko, které na posledním turnaji bylo suverénní a v tabulce obsadí konečnou sedmou příčku.

 

O víkendu hrály také oba dva týmy mladších žáků. Áčko nejprve ve skupině dvakrát remizovalo a v následném boji o třetí příčku padlo s Bučisem. Béčko hrající soutěž 3+1 ve skupině dvakrát triumfovalo, ale v souboji o postup do 1. koše padlo s Nehvizdy. Víkend v neděli uzavřely starší žákyně, které ze tří zápasů jeden vyhrály a zůstávají ve 2. koši.

 

Muži C:

TJ SKV - FBC Vittoria South Town 4:3

TJ SKV - SK Florbal Benešov B 3:1

 

Mladší žáci A:

TJ SKV - ACEMA Sparta Praha blue 1:1

TJ SKV - FbŠ Bohemians Praha 4 bílí 3:3

TJ SKV - FC Bučis Team 0:8

 

Mladší žáci B:

TJ SKV - FBC Texas DDM P6 sheriffs 14:3

TJ SKV - FBC Říčany modří 9:3

TJ SKV - Tigers TJ Sokol Nehvizdy 4:8

 

Ženy B:

TJ SKV - Divoký kočky & Olymp 4:0

TJ SKV - FBC Texas B bandits 4:7

 

Ženy C:

TJ SKV - FBC Texas sheriffs 7:1

TJ SKV - FBC Žraloci Příbram 5:0

 

Starší žákyně:

TJ SKV - FAT PIPE Florbal Chodov blue 1:19

TJ SKV - TJ Sokol Rudná 5:7

TJ SKV - FAT PIPE Florbal Chodov white 9:4
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva