Shrnutí víkendu: Seniorské týmy válely!
9. 2.

Shrnutí víkendu: Seniorské týmy válely!

Máme za sebou další hrací víkend. I přesto, že nejvyšší soutěže měly pauzu kvůli reprezentačním akcím, bylo ve vinohradské Rieger aréně na co koukat. Především v sobotu, kdy vinohradské celky uhájily domácí půdu a všechny body zůstaly na Vinohradech.Jako první však na palubovku vyběhli starší žáci v Neratovicích. První zápas prohráli 0:3 s rezervou Chodova a ve druhém remizovali s Bučisem 3:3. V posledním zápase strži potvrdili platnost pořekadla - „Do třetice všeho dobrého“ – a v třetím zápase si smlsli na týmu Kutné Hory, který přehráli vysokým rozdílem 11:0.

 

Sobotní den patřil hlavně ženským týmům B a C. Béčko na domácí palubovce dokonce neobdrželo ani jeden gól a po výhrách nad Kobylisy 4:0 a Královým Dvorem 6:0 se mohlo radovat ze 100% zisku bodů. Ženy C se nenechaly zahanbit a své kolegyně z B týmu napodobily. Obě svá utkání taktéž dovedly do vítězného konce, a tak mohl být trenér Petr Jirges po zisku 12 bodů víc než spokojený.

 

Po ukončení turnaje žen následovalo derby Benfiky proti barrandovskému Future. Očekával se vyrovnaný souboj, jelikož mělo Future v tabulce těsný náskok na Vinohrady dva body. Navíc minulý vzájemný střet dopadl lépe pro Future. SKV pojalo odvetu ve velkém stylu a rozstřílelo Future vysokým rozdílem 17:4. Nedělní utkání proti dalšímu pražskému rivalovi však nedopadlo tak vesele. Benfika podlehla Kobylisům 4:9.

 

Posledním týmem, který se zapojil do bojů v sobotu, byli muži C, kteří si udělali výlet do Benešova. Vinohrady obhájily pozici favorita a v obou utkáních zvítězily. Muži C si připsali šest velmi důležitých bodů, které je posunují blíže k postupu do vyšší soutěže.

 

V neděli se na domácí hale představily starší žákyně. Těm se však příliš nedařilo a děvčata všechna svá utkání prohrála.


Sobota

 

Muži B:
TJ SKV – SSK KSB Future Barrandov 17:4

 

Muži C:
TJ SKV – TBC Horoměčice 8:1
TJ SKV – VŠSK MFF Praha 3:2

 

Ženy B:
TJ SKV – Viking TJ Sokol Kobylisy 4:0
TJ SKV – T. B. C. Králův Dvůr 6:0

 

Ženy C:
TJ SKV – T. B. C. Králův Dvůr 2:1
TJ SKV – FbŠ Bohemians C 3:1

 

Starší žáci:
TJ SKV – FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 0:3
TJ SKV – FB Bučis Team 3:3
TJ SKV - FBC Kutná Hora 11:0

 

Neděle

 

Muži B:
TJ SKV – Fortel TJ Sokol Kobylisy 4:9

 

Starší žákyně:
TJ SKV – Wizards DDM Praha 10 1:9
TJ SKV – FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue 6:22
TJ SKV – FBC Texas DDM P6 5:8
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva