Shrnutí víkendu: Senzace dokonána! Mužské céčko slaví druhý postup v řadě
28. 3.

Shrnutí víkendu: Senzace dokonána! Mužské céčko slaví druhý postup v řadě

Mužské céčko letos vstupovalo do pražské ligy jako nováček s menšími cíly. Jenže sezona se pro céčkaře vyvinula skvěle a sokolové mohou už dva zápasy před koncem slavit jistý postup do regionální ligy!V sobotu od osmi hodin se céčko utkalo s prvními Bučis, na které před víkendem ztrácelo čtyři body. Koncentrovaný výkon podpořený solidní produktivitou vynesl Vinohradským výhru 7:5. Boys následně triumfovali také ve druhém duelu proti Hořovicím 6:2, a protože Bučis prohráli i svůj odpolední duel, nacházejí se sokolové dva zápasy před koncem ligy na prvním místě (postupují ale první dva)!

 

Céčko tak vybojovalo dva postupy v řadě a příští rok si zahraje regionální ligu. Předposlední turnaj a celou sezonu zhodnotil hrající kouč Gustav Ondrejčík: "Proti Bučis jsme podali opravdu soustředěný výkon a po zásluze jsme vyhráli. Chtěl bych poděkovat všem hráčům z céčka, z béčka a také z juniorů za pěkné výkony. Doufám, že v posledních dvou zápasech k postupu přidáme také jistotu prvního místa!"

 

Dvě pěkné výhry přivezli v sobotu dorostenci, porazili Akademii MB a Wizards. V úterý navíc uspěli také v dohrávce na Kladně a výrazně se tak přiblížili postupu do 1. dorostenecké ligy.

 

Junioři do play off nevstoupili dobře, v prvním i druhém kole podlehli počernické Orce. Své účinkování ve vyřazovací části tak ukončili v nejkratší možné době. Naopak lídr základní části Orka postupuje do dalšího kola play off.

 

Juniorky odehrály své poslední letošní zápasy. Přestože nevyhrály, oslavily konec sezony s krásným SKV dortem. Starší žákyně vybojovaly pěknou výhru nad Panterkami, vstřelily celkem 10 gólů.

 

SOBOTA:

 

Muži C:

TJ SKV - FC Bučis Team 7:5

TJ SKV - Red Dragons Hořovice 6:2

 

Junioři

DDM Horní Počernice Orka - TJ SKV 2:7

 

Dorostenci:

TJ SKV - Florbalová akademia MB 6:4

TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 5:3

TJ SKV - Kanonýři Kladno B 11:8

 

Mladší žáci:

TJ SKV - Fat Pipe Florbal Chodov blue  2:0 

TJ SKV - FBK Fat Pipe Vosy Praha 1:7

TJ SKV - ACEMA Sparta Praha BLUE 4:3

 

NEDĚLE:

 

Junioři:

TJ SKV - DDM Horní Počernice ORKA 5:7

 

Juniorky:

TJ SKV - FBK Fat Pipe Vosy Praha 2:6

TJ SKV - Elite Praha 2:3

 

Starší žákyně:

TJ SKV - Panthers Praha Rudná 10:7

TJ SKV - Tatran Střešovice 6:14

TJ SKV - BLACK ANGELS 4:5
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva