Shrnutí víkendu: Starší žáci znovu postoupili!
7. 12.

Shrnutí víkendu: Starší žáci znovu postoupili!

Sedm družstev se v pátek a o víkendu postavilo k soutěžním utkáním.Už v pátek večer k dohrávce 5. kola ligy žen nastoupily naše ženy B, jejichž soupeřky z týmu Bohemians přijely pouze v pěti hráčkách. Netrvalo tak dlouho a nabitá střídačka domácích začala soupeřky přehrávat, kteroužto převahu dokázala proměnit ve vysoké vítězství.

 

Všechna ostatní utkání celků SKV vyjma starších žákyň se odehrála v sobotu. Junioři byli proti odvěkým rivalům z Black Angels a Bučisu dvakrát neúspěšní a okupují tak devátou příčku své soutěže.

 

Starší žáci prožili úspěšný turnaj. V prvním utkání ve skupině remizovali fotbalově s Kutnou Horou 0:0, druhý zápas ale dokázali ovládnout a v následném play-off vynulovali Králův Dvůr a znovu postoupili do vyššího koše.

 

Elévové ve svém prvním zápase naproti starším žákům rozstříleli soupeře 18:3, druhý zápas ve skupině také vyhráli, nicméně v zápase o postup do vyššího koše nestačili na tým z Mladé Boleslavi poměrem 5:7.

 

To elévové B svoji misi dotáhli až do zdárného konce. Výše jejich vítězství sice s postupem času klesala, ale i tak ve finále porazili Dvojku 8:3 a postoupili o koš výš.

 

Juniorky ke svým zápasům nastoupily ve sportovní hale na Jižním Městě. V prvním utkání skóre soupeřů nezadržitelně rostlo, až se zastavilo těsně pod hranicí dvaceti branek. Druhé utkání proti domácímu Herbadentu přineslo alespoň čestnou branku, a víkend tak juniorky nezakončily s nulou na kontě.

 

Starší žákyně ve skupině dvakrát prohrály a musely tak zabojovat v zápase o sestup. To se jim povedlo a své sparťanské sokyně těsným rozdílem porazily a udržely se tak v nejvyšším koši.

 

Výsledky posledního víkendu:

 

Ženy B:

TJ SKV vs. FbŠ Bohemians C 9:2

 

Junioři:

TJ SKV vs. BLACK ANGELS 2:10

TJ SKV vs. FC Bučis Team 1:8

 

Starší žáci:

TJ SKV vs. FBC Kutná Hora 0:0

TJ SKV vs. Florbalová Akademie MB-MH 4:2

TJ SKV vs. T.B.C. Králův Dvůr 3:0

 

Elévové:

TJ SKV vs. Pionýr-PS Akademie Sportu-DAL 18:3

TJ SKV vs. SK Florbal Benešov II. 7:3

TJ SKV vs. Technology Florbal MB B 5:7

 

Elévové B:

TJ SKV vs. FC Bučis Team B 12:2

TJ SKV vs. FBC Kralupy n/V 15:5

TJ SKV vs. SK Dvojka Praha 8:3

 

Juniorky:

TJ SKV vs. Florbalová Akademie MB 0:19

TJ SKV vs. Herbadent Praha 11 SJM 1:8

 

Starší žákyně:

TJ SKV vs. Florbalová akademia MB-D. Bousov 4:6

TJ SKV vs. Tatran Střešovice 3:7

TJ SKV vs. ACEMA Sparta Praha 7:6

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva