Top florbal v kraji chmele. Vinohrady vyvezou Superligu do Loun
17. 1.

Top florbal v kraji chmele. Vinohrady vyvezou Superligu do Loun

Na výjezdní pražské derby v rámci florbalové Tipsport Superligy se mohou těšit příznivci sportu v Lounech a okolí. Ve spolupráci s místním oddílem TJ Lokomotiva Louny vyvezou Vinohrady na konci února do Loun zápas proti Chodovu.Florbalová Superliga po letech v Lounech

Florbaloví fanoušci z okolí Loun se mohou těšit na florbalovou lahůdku. V lounské Městské sportovní hale se bude 28. února servírovat pražské derby mezi Vinohrady a Chodovem.

 

Vinohradský Sokol, který po loňské obnovené premiéře zažívá druhou sezonu mezi českou florbalovou elitou, vyzve v utkání posledního kola základní části městského rivala z Chodova. Ten po loňském vyřazení ve čtvrtfinále playoff zažívá skvělou sezonu, drží se na špičce superligové tabulky a s kádrem nabitým reprezentanty pomýšlí na účast v Superfinále v pražské O2 Areně.

 

Utkání s doprovodným programem

Poslední únorový víkend nebude pro florbalisty a sportovní příznivce z Loun a okolí jen ve znamení samotného utkání. Pořadatelé připravují ve sportovní hale TJ Lokomotiva Louny doprovodný program, díky kterému si budou moci návštěvníci užít florbalový den se Superligovou tečkou opravdu naplno.

 

Samotné utkání je naplánováno na 28. února od 17:00.

 

Profil florbalového klubu Lokomotiva Louny

Utkání Tipsport Superligy pomůže v Lounech zorganizovat místní florbalový oddíl TJ Lokomotiva. Lounský florbalový klub byl založen stejně jako SKV v roce 1997. V současné době má oddíl 4 družstva v regionálních soutěžích v kategoriích muži, junioři, starší žáci a elévové.

 

Zajímavé vazby na florbal v Lounech má i samotný oddíl TJ Sokol Královské Vinohrady – za A družstvo SKV dlouhou dobu nastupoval a střílel branky lounský odchovanec Jan Kapucián, v B a C družstvu žen pak nastupuje lounská odchovankyně Zuzka Pokutová.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva