Trenérská návštěva na mladších žácích
10. 4.

Trenérská návštěva na mladších žácích

V sobotu jsme s Petrem vyrazili do Nehvizd na trenérskou návštěvu turnaje mladších žáků. Na koučování některých našich bývalých svěřenců jsme se těšili a byli jsme zvědaví, jaký pokrok kluci udělali. Na zkušenou jsme sebou vezli gólmana, jednoho hráče a jednoho o berlích chodícího fanouška.Vše probíhalo, jak má - rozcvička, rozchytání gólmana i začátek zápasu. Zhruba po minutě se vše najednou zvrtlo, kluci sice dali gol, ale najednou jako by na hřišti usnuli a přestali hrát a ani obdržený gól a gólman, co si mohl vykřičet hlasivky, nezabírali.


A tak muselo nastat moje i Petrovo neoblíbené zvýšení hlasů a důrazné poplácání a pohrůžka speciálního pondělního tréninku. Najednou to zas byli ti kluci, co po hřišti lítají a rvou se o každý míček. První zápas s Mělník Maniacs jsme vyhráli 5:2.


Druhý zápas probíhal plně v režii domácího týmu Tigers Nehvizdy, a i když se v druhé půlce naši hráči snažili, na konci na světelné tabuli svítil výsledek 11:5 pro Nehvizdy. Po takto vysoké porážce jsme klukům promluvili do duší, vytkli chyby z předchozího zápasu, ale i pochválili snahu o zvrácení výsledku a chystali se na další zápas.


Po malé jednozápasové přestávce jsme doslova vlítli na další tým Fbk Draci a zvláště v druhé půlce se nám dařilo. Zápas jsme vyhráli 12:2.


Konečně nastala delší přestávka a my mohli vyrazit posílit nervy něčím sladkým do užasné cukrárny. Po návratu jsme zjistili, že kluci potřebují "studenou sprchu anebo sundat z hrušky“, jak nám po té výhře vyrostli. Trošku jsme je s Petrem uklidnili a nabádali k soustředěnému výkonu. Překvapivě poslechli a poslední zápas s Bohemians opravdu odmakali úplně celý až do konce. Utkání skončilo 12:5. Nakonec jsme tedy skončili na krásném druhém místě.


Co říci na závěr? Že nás kluci mile překvapili nejen herním projevem, ale i tím, že poslouchali a plnili věci, které po nich jejich bývalí trenéři chtěli. A také tím, jak naprosto samozřejmně mezi sebe vzali tři hráče z řad elévů, i když jeden jim jen pomáhal ze střídačky malovánim na trenérskou tabuli a fotodokumentací, druhý na ně dost důrazně pořvával z pod masky a třetí lítal a střílel co mu síly stačily.

 

Kluci díky! Udělali jste nám radost, byla to s vámi fajn strávená sobota.

Lucka a Petr
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva