Víkendové menu: Vinohradský víkend odstartuje opět s předstihem
12. 1.

Víkendové menu: Vinohradský víkend odstartuje opět s předstihem

V druhém hracím víkendu roku 2017 se představí osmička černožlutých formací. Program na domácí hale otevře Benfika v pátek večer. Souboj o postup tabulkou svedou v neděli ženy C. Z nejmladších své síly se soupeři poměří oba týmy elévů.Žádný příznivec SKV by neměl prošvihnout brzký začátek vinohradského víkendového programu. Prvním bodem je totiž utkání Benfiky, která se s rezervou Chodova střetne už v pátek večer na domácím hřišti a vzhledem k nelichotivému postavení soupeře v tabulce by mohl padnout sympatický výsledek. Na pátek navážou Muži B v neděli utkáním s druhým celkem v tabulce, který na SKV sice ztrácí pět bodů, zároveň se ale v prvním vzájemném zápase postaral o prohru Vinohrad.


Program mužů pak v sobotu proloží Muži D. Ti se v radlicích z pozice sedmého týmu utkají s Ressler boys, kteří na SKV ztrácí jen pár branek. Druhý zápas proti Žehrovicím bude otázkou motivace. Tento tým v letošní sezóně ještě ani jednou nezvítězil.


Mimo Prahu se vydají oba neextraligové celky žen. Béčko v sobotu vyrazí do Kladna, kde bude obhajovat první příčku v utkáních se šestým a osmým celkem. Athletics posledně padli po výsledku 9:0, s Plzní se SKV utká poprvé v letošní sezóně.


Céčko se v neděli vydá do Králova Dvora, kde bude v utkání s domácím týmem přímo bojovat o druhou příčku. Aktuálně na čelo ztrácí pouhé dva body, na T.B.C. pak bod jediný. Jejich skalp už SKV letos jednou ulovilo. Druhý zápas proti Floor Maniacs bude rovněž zrádný. Vinohrady sice minule suverénně zvítězily, ale Mělník se nevzdával do poslední chvíle.


Převážně mužskou sobotu doplní turnaje obou týmů Elévů. Tým ze šestého koše bude hrát na ZŠ Campanus, parta ze sedmého koše potom na VŠE. Oba týmy hrají ve stejné časy: 10:20 a 11:40. Od třinácti hodin pak tradičně následuje nástavba a boj o postup nebo udržení koše.


Mimo domácího utkání Mužů B bude neděle ženskou záležitostí. Třízápasové turnaje mají před sebou Dorostenky a Mladší žákyně. Dorostenky hrají v Unihoc Aréně Praha, Mladšdí žákyně si pak střihnou trojité pražské derby v hale TJ Spoje.


Všem hrajícím týmům držíme palce!


Pátek:


Muži B (SH TJ SKV)
20:00 TJ SKV – FAT PIPE FLORBAL CHODOV B


Sobota:


Ženy B (SH BIOS Kladno)
8:00 TJ SKV – Athletics Praha
12:30 TJ SKV – FBŠ Slavia Plzeň B


Muži D (TJ Radlice)
8:00 TJ SKV – FBC Ressler boys
11:30 TJ SKV – FBC Blue Horses Žehrovice B


Elévové A (SH ZŠ Campanus)
10:20 TJ SKV – Floorball Club Falcon blue
11:40 TJ SKV – Arheltisc Praha 2007
13 – 15:00 nadstavbová část


Elévové B (SH VŠE)
10:20 TJ SKV – SK Alien Nation Černošice
11:40 TJ SKV – FC Bučis Team B


Neděle:


Muži B (SH TJ SKV)
11:00 TJ SKV – Wizards DDM Praha 10


Ženy C (SH Králův Dvůr)
10:10 TJ SKV – T.B.C. Králův Dvůr
13:40 TJ SKV – Floor Maniacs Mělník


Dorostenky (Unihoc Aréna Praha)
9:00 TJ SKV – Wizzards DDM Praha 10
11:10 TJ SKV – ELITE PRAHA
13:20 TJ SKV – FBC Pitbullačky Kolín


Mladší žákyně (TJ Spoje)
9:00 TJ SKV – ELITE RAHA
11:10 TJ SKV – Tatran Střešovice
13:20 TJ SKV – ACEMA Sparta Praha
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva