Vinohrady a Židenice čekají na výhru, v neděli se utkají proti sobě
21. 10.

Vinohrady a Židenice čekají na výhru, v neděli se utkají proti sobě

Ladies čeká v rámci 7. kola extraligy žen důležitý zápas s brněnskými Židenicemi. Oba týmy mají totiž na kontě jeden bod a v neděli od 17 hodin si to spolu rozdají ve vzájemném souboji o první triumf v letošním ročníku.



Vinohrady mají za sebou dvě měření sil s kvalitním celky. Jak s Herbadentem, tak s Bohemians sice svěřenkyně Bolka Kytky obdržely dvouciferný počet branek, v určitých pasážích hry však podaly solidní výkon.

 

Zabrat musejí sokolky především v defenzivě. Špatný výkon v obraně je stál body ve vyrovnaném ligovém souboji s Ostravou, která si nakonec z Riegrových sadů odvezla všechny body po divoké výhře 10:9.

 

Doposud jediný vybojovaný bod Židenice získaly s Olomoucí, se kterou prohrály 3:4 po nájezdech. V minulém kole Brňanky prohrály na hřišti Liberce 6:8. Nejpoduktivnější hráčkou týmu je s pěti góly a třemi nahrávkami Andrea Dernerová.

 

7. kolo extraligy žen:

neděle 17:00 TJ SKV - K1 Florbal Židenice (Vinohrady)

vstupné: 30,- Kč, permanentkáři zdarma

 

Foto: Otakar Prášek




SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva