Vinohrady začnou play down na hřišti Pardubic
2. 3.

Vinohrady začnou play down na hřišti Pardubic

Do roka a do dne! I loni se Vinohradští utkali v úvodním kole boje o záchranu s Pardubicemi. Stejná situace nastává i letos. Série začne o nadcházejícím víkendu na východě Čech. V sobotu i v neděli se bude hrát od 14 hodin.Vinohrady zakončily základní část na 11. příčce se ziskem 13 bodů. Poslední zápas s Chodovem na neutrální půdě v Lounech, kam Sokol vyvezl superligu, se sice svěřencům Martina Hovořáka nevydařil, i tak ale mohou jít sokolové do play down se zdravým sebevědomím.

 

V předposledním kole na půdě Litvínova totiž dokázali, že umějí i vítězit. V jednu chvíli sice prohrávali už 2:6, z nepříznivé situace se ale vyhrabali a nakonec slavili vítězství 8:7. Na hřišti posledního celku superligy tak stvrdili roli favorita.

 

Repríza loňského play down

 

Proti Pardubicím budou muset Vinohradští ještě více zabrat. Východočeši jsou ve vzájemných zápasech lepší. Sokolové by tak mohli v úvodním dvojutkání na hřišti soupeře zavzpomínat na loňský rok, kdy si ze soupeřovy půdy odvezly jedno cenné vítězství.

 

Pomoci by jim k tomu mohl i kapitán Milan Bína, který v konečné zúčtování obsadil osmou příčku kanadského bodování. V základní části nasázel do sítí soupeřů 26 branek a k tomu přidal 16 asistencí. Doufejme, že mu forma vydrží a že se k němu přidají i další spoluhráči!

 

Systém beze změny

 

Formát boje o záchranu se oproti loňsku nemění. 1. i 2. kolo se hrají na čtyři vítězné zápasy. Vítězové 1. kola oslaví záchranu, poražení se spolu utkají o přežití. Poražený rovnou sestupuje do 1. ligy, vítěz se střetne s vicemistrem druhé nejvyšší soutěže. Druhou dvojici play down tvoří Ostrava a Litvínov.

 

1. kolo play down Tipsport superligy:

5. 3. 14:00 Sokol Pardubice - TJ SKV (SH Dašická Pardubice)

6. 3. 14:00 Sokol Pardubice - TJ SKV (SH Dašická Pardubice)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva