Ženy se představí ve Vítkovicích a doma s Bohemians
18. 12.

Ženy se představí ve Vítkovicích a doma s Bohemians

Po reprezentační přestávce se opět vracejí na extraligovou scénu naše ženy, které čeká náročný dvojzápas. Zatímco dnes od 19 hodin nastoupí k zápasu 12. kola ve Vítkovicích, v neděli přivítají na domácí půdě od 18:00 Bohemians.Ženské áčko odehrálo svůj poslední extraligový zápas 21. listopadu. Před zraky domácích fanoušků porazilo Židenice 5:4. Od té doby měla extraliga žen pauzu kvůli světovému šampionátu.

 

Po téměř měsíční odmlce se však opět rozjíždějí její kola. V tom 12. zavítají naše dámy na hřiště dvojnásobných mistryň České republiky. Vítkovice nyní vévodí extralize žen se 33 body.

 

Vinohrady ovšem v minulosti ukázaly, že i s tímto favoritem dokážou sehrát dobrý zápas. V lednovém duelu na Dubině Ladies držely ještě v 50. minutě nadějný stav 2:4. Duel nakonec prohrály 2:7.

 

Ve druhém víkendovém utkání se SKV střetne s Bohemkou. Ta je s 23 body na čtvrté příčce. První vzájemný duel v letošní sezoně ovládly hráčky z Děkanky 6:3. Vinohrady tehdy předvedly dobrý výkon především v závěrečném dějství.

 

Držme tedy našim děvčatům palce, aby jejich předvánoční comeback na extraligovou scénu byl co nejvíce úspěšný a v neděli je přijďme společně podpořit!

 

Víkendový program žen:

pátek 19:00 1. SC Vítkovice - TJ SKV (SH Dubina)

neděle 18:00 TJ SKV - FbŠ "pipni.cz" Bohemians (Vinohrady)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva