25 let SKV

Letos slaví SKV 25 let své existence.

25 let ve žluté a černé

Na konci května 1997 byly založeny základy klubu, který se svými barvami - žlutou a černou - již dvě a půl dekády reprezentuje florbal na Vinohradech. Když poprvé třeskly florbalky o palubovku v tělocvičně na ZŠ Lupáčova s rozměry 16x9m, nikdo nejspíše netušil, kam až to všechno povede. Nejdříve jsme byli Kojoti z Lupáčovky, následně se z nás stali Sokolové z Vinohrad. Čtvrtstoletí rozvoje, výher, proher, přátelství, rivalit, příběhů a zážitků. A počítadlo rozhodně na číslovce 25 nezastavuje. To jsme a budeme my. SKV.

Naším klubem prošlo nespočet hráčů a hráček. Na jejich rozvoji se podílely desítky trenérů a trenérek. Osud svých ratolestí nám svěřily stovky rodičů. Měli jsme možnost vyzkoušet si nejnižší i nejvyšší soutěže, oslavit postupy, ale také zapít pády. Ne vždy jsme šli kupředu, občas jsme udělali krok stranou (nebo i zpět), ale ten směr je stále stejný - Společně K Vítězství.

Jaké bude SKV za další čtvrtstoletí v roce 2047? Věšteckou kouli nemáme. Ale jaká bude oslavová sezona? Na to už věštecké schopnosti nepotřebujeme.

 

Slavíme společně

Čtvrtstoletí existence chceme oslavit spolu s Vámi všemi, kteří v našem klubu jste nebo kteří jste jím prošli. Pečlivě proto prosím sledujte naše sociální sítě i web a nenechte si ujít žádnou z akcí, které pro Vás chystáme - začneme SKVělým dnem, který v červnu po odmlce způsobené covidem znovu oživí začátek léta a budeme pokračovat dál a dál, až k samotným Oslavám, které chystáme na září 2022. 

SKV je tu čtvrtstoletí pro Vás a chceme, aby tu minimálně další čtvrtstoletí pro Vás bylo. Pojďme do jubilejní sezony vykročit společně a pravou nohou.

Oslavy 25 let klubu

Po obnoveném SKVělém dni je na programu další akce. Celoklubový "otvírák" sezony, který odšpuntuje ligové boje nejen pro muže A v Livesport Superlize, ale i pro A tým žen a B tým mužů.

SKV má 25 let

11. 9. bude celý den patřit na naší hale florbalu a to výhradně tomu žlutočernému.

  • 11:00 - ženy A vs. Česká Lípa
  • 14:00 - muži B vs. FBC Děčín
  • 17:30 - muži A vs. Tatran Střešovice (Livesport Superliga)

Připravený bude nejen florbalový program, ale také mimoflorbalové aktivity, a také akce připomínající 25 let vinohradského florbalu.

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.