Víkendové menu: Seniorské kategorie budou bojovat o udržení předních pozic

2. 2. 2017

Klub

2 minuty čtení

Nadcházející víkend bude patřit především dospělým kategoriím.

Ženy C se v sobotu ráno vypraví do Berouna, kde se utkají s týmy Texas B a Slavia Praha. Oba soupeři už v letošní sezóně našemu céčku podlehli, uvidíme, zda si ženy postavení udrží.

V domácí hale proběhne v sobotu hned několik zápasů. V dopoledních hodinách zde můžeme spatřit mladší žáky, kteří si zahrají proti Olympu Praha a Kanonýrům Kladno. Ve čtyři hodiny na Vinohradech nastoupí muži B. Tento víkend odehrají jediný zápas proti Bohemians, doufejme tedy, že bude stát za to.

V neděli se do boje o body zapojí muži C, stejně jako ženy předchozího dne se vydají do Berouna. První zápas proti Žralokům Příbram bude nejspíš lehčí, za to ve druhém budou muset naši muži zabrat, pokud si chtějí nad Kuřaty Kladno uchovat náskok.

Posledním týmem, který tento víkend nastoupí, budou ženy B. Na domácí hale je čekají zápasy proti Panthers a Florbalové Akademii MB. Oba protivníci jsou aktuálně v tabulce daleko za SKV a věřím, že to tak i nadále zůstane.

SOBOTA:

Muži B:
16:00 TJ SKV - FbŠ Bohemians (Vinohrady)

Ženy C:
SKV - 9:00 FBC Texas B (Sport Eden Beroun)
SKV - 11:20 FBC Slavia Praha (Sport Eden Beroun)

Mladší žáci:
9:00 TJ SKV - FbK Olymp Praha Zeus (Vinohrady)
10:20 TJ SKV - Kanonýři Kladno- modří (Vinohrady)

NEDĚLE:

Muži C:
10:30 TJ SKV - FBC Žraloci Příbram (Sport Eden Beroun)
16:30 TJ SKV - IBK Kuřata Kladno (Sport Eden Beroun)

Ženy B:
10:30 TJ SKV - Panthers Praha B (Vinohrady)
16:30 TJ SKV - Florbalová akademie MB (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.