Šance dotáhnout se na třetí místo! Do Rieger arény zavítá Česká Lípa

3. 2. 2017

Klub

2 minuty čtení

V sobotu večer se ve vinohradské sokolovně uskuteční zápas 22. kola 1. ligy mužů. Domácí sokolové vyzvou Českou Lípu. Střetnutí začíná v 19:30.

Oba týmy se už v letošní sezoně střetly dvakrát. Nejprve pohárový duel na Vinohradech ovládli Českolipští a vyřadili tak SKV ze soutěže. Sami pak v základní skupině v těžké konkurenci Sparty, Chodova a Tatranu nezískali ani bod.

Ve druhém vzájemném střetnutí, tentokráte už v rámci 1. ligy, také zvítězila Česká Lípa. Přestřelku na domácím hřišti ovládla v poměru 7:6. Oba týmy se ve druhé nejvyšší soutěži setkávají už delší čas a vzájemné duely jsou plné emocí, výsledkových obratů a gólů.

Vzpomeňme na nejpamátnější zápasy, které se uskutečnily v rámci semifinálové sérii play off 1. ligy v roce 2014. SKV prohrávalo 1:2 na zápasy a ve čtvrtém duelu vedla Lípa už 6:3. Jeden gól Lance, dvě trefy Králíka a vítězný úder Zbyňka Stuchlíka však paralyzovaly Českolipské a SKV srovnalo stav série na 2:2.

Rozhodující páté utkání pak svěřenci tehdejšího kouče Jana Pazdery zvládli a položili základ svého postupu do superligy. Nyní se bude bojovat o vylepšení pozice v tabulce. SKV ztrácí na třetí Lípu pět kol před koncem čtyři body. Na čtvrtý Hattrick Vinohradští ztrácejí pouze jeden bod.

Každý fanoušek je tedy v sobotu večer v Rieger aréně vítán! Vstupné bude tradičně 30 Kč, permanentkáři a členové klubu mají vstup zdarma. Od 16 hodin si jako předkrm můžete dát utkání Benfiky s béčkem Bohemians.

22. kolo 1. ligy mužů:

19:30 TJ SKV - FBC Česká Lípa (Vinohrady)

 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.