Ladies v neděli přivítají Liberec

11. 2. 2017

Ženy A

2 minuty čtení

Ženské áčko v 19. kole extraligy žen vyzve na domácí půdě Liberec. Utkání se uskuteční v neděli od 18 hodin v Rieger aréně!

V 11. kole Ladies naposled bodovaly. Bylo to na domácí půdě proti Jičínu. Vinohrady tehdy v dramatickém duelu vyhrály 5:4. Od té doby sice sehrálo SKV několik slibných zápasů, k bodovému zisku to však nevedlo. Jako příklad mohou posloužit zápasy doma s Elite (5:6 prohra) nebo v Olomouci (4:5 porážka).

V posledním střetnutí prohrály svěřenkyně kouče Boleslava Kytky na půdě Chodova 2:13. V předehrávce 22. kola favoritovi dlouho vzdorovaly, ale domácí nakonec svou převahu přetavili v jasnou výhru. V minulém domácím střetnutí Vinohrady také nebodovaly. Proti Panthers předvedly slušné pasáže hry, ale v celkovém zúčtování byl pražský rival úspěšnější a z Riegrových sadů si odvezl výhru 5:2.

Ladies se už s jistotou chystají na boje v play down. A právě dnešní soupeř, Liberec, může být jedním ze soků v 1. kole. Crazy girls se totiž nacházejí na deváté příčce extraligové tabulky a bojují s osmými Židenicemi o poslední místo v play off. První vzájemný duel v letošní sezoně vyhrály Severočešky v hokejové Home Credit aréně 5:3.

Doufejme, že se vinohradským florbalistkám povede lépe a naberou před play down tolik potřebné sebevědomí. V poslední třech zápasech je čekají postupně Liberec, Jičín a Bohemians. A pak už klíčová fáze sezony. SKV = Společně K Vítězství!

19. kolo extraligy žen:

18:00 TJ SKV - Crazy girls FBC Liberec (Vinohrady)

 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.