Boys se představí na půdě Black Angels

10. 2. 2017

Muži A

1 minuta čtení

V neděli večer v pražských Čakovicích čeká svěřence Martina Hovořáka duel 23. kola s Black Angels. Utkání je na programu od 18 hodin. Ve hře jsou důležité body v boji o třetí příčku.

Vinohradští v posledním kole zdolali Českou Lípu 6:5 v prodloužení. Ze čtvrté příčky ztrácejí právě na třetí Lípu tři body. Bodový zisk z duelu s pražským rivalem Black Angels by se tedy jistě hodil.

První vzájemný duel v letošní sezoně ovládli sokolové na domácí půdě 5:4 po samostatných nájezdech. Black Angels byli považováni v první polovině základní části za kometu 1. ligy.

Tým plný mladých hráčů byl dokonce jeden čas na první příčce, ve druhé půlce základní části však přišlo několik porážek a Black Angels se nyní nacházejí až na sedmé pozici prvoligové tabulky.

Po střetnutí s Black Angels čeká Vinohrady ještě poslední domácí utkání s Ústím a pak dva venkovní duely v Rožnově a v Litvínově. Přijďte sokoly v neděli večer podpořit do čakovické haly!

23. kolo 1. ligy:

18:00 Black Angels - TJ SKV (SH Čakovice)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.