Nejen pro kapra do České Lípy

13. 12. 2012

Klub

3 minuty čtení

Vinohradské áčko se již potřetí v této polovině sezony utká s Českou Lípou. Do boje o víkendu zasáhne i A tým žen.

Mužský A tým Vinohrad čeká poslední duel v tomto kalendářním roce. Tečku za rokem 2012 udělají Vinohradští v pátek večer na hřišti České Lípy, tedy rivala, se kterým mají sokolové v letošní sezoně bohaté zkušenosti. Koncem září Vinohrady porazily Českou Lípu 12:6. S tímto sokem pak absolvovaly ještě pohárový duel, rovněž na domácí půdě, který také ovládly 11:9.
 
Kladná bilance v soutěžních utkáních však dopředu nemusí nic znamenat. Česká Lípa je považována za ambiciózního nováčka, který okupuje šestou příčku tabulky a navíc má dva zápasy k dobru. Českolipští totiž odložili svá dvě utkání kvůli absenci Štěpána Slaného, jenž reprezentoval zemi na světovém šampionátu. Právě na jeho dělovky si sokolové budou muset dát pozor.
 
Česká Lípa pro tento zápas připravila charitativní akci – večer plný dárků. O jedné z přestávek budou všechny vybrané dárky od sponzorů, partnerů nebo prostě jen nadšenců předány českolipskému dětskému domovu, na jehož konto také poputují peníze z dobrovolného vstupného. SKV se k celé akci rovněž rádo připojilo.
 
O víkendu se zapojí do boje oba ženské týmy. Áčko by rádo pokračovalo ve svém vítězném tažení, sokolky už šest zápasů za sebou neprohrály a v tabulce jim patří druhá příčka, na vedoucí rezervu Herbadentu ztrácí bod.
 
Na první body stále čekají dorostenci. V sobotu se střetnou s dvěma soupeři z dolní poloviny tabulky, a kdy jindy bude větší možnost na prolomení smůly než teď. Své zápasy sehrají na Jižním Městě také mladší žáci. Sobotní zápasy juniorů B byly vzhledem ke kolizi s dorostenci odloženy.
 
 

Pátek 14. 12. 2012:

Muži A:
20:00 FBC BRZDY CZ Česká Lípa – TJ SKV (Česká Lípa)
 

Sobota 15. 12. 2012:

Dorostenci:
10:00 TJ SKV – Black Angels (Čakovice)
13:00 TJ SKV – TJ JM Chodov (Čakovice)
 
Mladší žáci:
9:40 TJ SKV – Athletics Praha (SH Jižní Město)
12:20 TJ SKV – AC Sparta Praha B (SH Jižní Město)
+ zápas o umístění
 
Ženy A:
10:00 TJ SKV – FBK Jičín (Chodov)
14:30 TJ SKV – 1. FBK Tábor (Chodov)
 

Neděle 16. 12. 2012:

Ženy B:
15:00 TJ SKV – Tatran team Děkanka B (Králův Dvůr)
17:20 TJ SKV – FBC Žraloci Příbram (Králův Dvůr)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.