Poslední domácí zápas v základní části! Vinohrady vyzvou Ústí

16. 2. 2017

Muži A

2 minuty čtení

Vinohradští v rámci 24. kola 1. ligy mužů přivítají na domácí půdě Florbal Ústí. Utkání se uskuteční v sobotu od 18 hodin v Rieger aréně. Sokolové ještě mohou zabojovat o umístění v elitní trojce.

Sokolové zvládli v posledním kole pražské derby s Black Angels a z Čakovic si odvezli cenné tři body za výhru 6:4. V tabulce 1. ligy tak setrvávají na čtvrté příčce s jednobodovým náskokem na pátý Hattrick a se tříbodovou ztrátou na třetí Českou Lípu.

A právě na třetí příčku se svěřenci Martina Hovořáka v posledních kolech zaměřují. Další krok směrem k ní mohou udělat v posledním domácím duelu v základní části. Proti nim však bude stát silné Ústí, které se nachází na druhé pozici. V prvním vzájemném utkání však Vinohradští Severočechy zaskočili na jejich půdě, když si odtud odvezli výhru 4:3.

Ústí na podzim kvůli epidemii příušnic téměř měsíce nehrálo. Ústečtí však zvládli náročný program a ve většině dohrávek zvítězili. Právě proto se aktuálně nacházejí hned za vedoucím Znojmem. V posledním kole o gól přetlačili Pelhřimov. Pozor si budou muset dát sokolové hlavně na Viktora Kopeckého, který ve 22 zápasech nasbíral famózních 55 bodů.

Přijďte Sokol podpořit v závěrečném domácím střetnutí v základní části! Vstupné činí 30 korun, permanentkáři a členové klubu mají vstup zdarma.

24. kolo 1. ligy mužů:

sobota 18:00 TJ SKV - Florbal Ústí (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.