Ústí si z Prahy odvezlo všechny body

20. 2. 2017

Muži A

3 minuty čtení

SKV v posledním domácím zápase základní části předvedlo příliš individuálních chyb, a hosté z Ústí nad Labem se tak díky výhře vyhoupli do čela první ligy.

Účet utkání otevřel v osmé minutě Ondřej Stuchlík gólem v přesilové hře. Netrvalo dlouho a po vyloučení i na domácí straně bylo vyrovnáno zásluhou Stummera. Vinohrady šly opět do vedení až v čase 17:03, kdy se přesně trefil Skřivánek. Do konce první části však Ústí stihlo pět srovnat, když se nadvakrát prosadil Krbec.

Druhá třetina začala ve stejném tempu, jako ta první končila. SKV šlo opět do vedení a opět za tím byl Skřivánek. O dvě minuty později domácí poprvé odskočili o dvě branky zásluhou Zavadila. Ústečtí se však nenechali rozhodit, jelikož kontaktní gól přišel vzápětí a na svědomí jej měl Krbec. Vinohrady nabídly soupeřům hned dvě přesilové hry a Ústí jednu využilo ke srovnání na 4:4. I SKV mělo ještě v této třetině početní výhodu, tu ale zahodilo a po čtyřiceti minutách na tabuli stále svítil nerozhodný stav.

Závěrečné dějství přineslo další vyloučení na straně SKV. Hosté ale tuto přesilovou hru nevyužili. Domácí tak ještě jednou mohli jít tento večer do vedení díky Hartmanovi. To už ale bylo od SKV nadobro vše a ústečtí postupně dokázali vstřelit tři branky. Nejprve srovnal na 5:5 Pojar, poprvé tento večer svůj tým do vedení poslal Kolstrunk a tentýž hráč ještě v poslední minutě dokázal završit svůj hattrick. Hosté tak oplatili SKV porážku z prvního vzájemného utkání této sezóny a díky třem bodům se posunuli na první místo v tabulce. Vinohrady naopak klesly až na šestou pozici.

TJ Sokol Královské Vinohrady - Florbal Ústí 5:7 (2:2, 2:2, 1:3)

Branky a nahrávky: 8. Stuchlík O., 18. Skřivánek (Hartman), 23. Skřivánek (Vnuk), 25. Zavadil (Stuchlík Z.), 50. Hartman (Skřivánek) - 10. Stummer (Kopecký), 19. Krbec (Kolstrunk), 28. Krbec (Stummer), 37. Kolstrunk (Krbec), 52. Pojar (Koník), 56. Kolstrunk (Krbec), 60. Kolstrunk (Kopecký). Rozhodčí: Filipčík, Filipčík. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:2. Diváci: 87.

Sestava SKV: Weissgärber – Stuchlík O. (C), Jelínek, Vnuk, Záň D., Suchý, Totzauer  – Stuchlík Z., Linhart, Zavadil, Skřivánek, Dolejš, Hartman, Hanák, Lisa, Záň J., Pecha. Trenér: Martin Hovořák.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.