Ladies v závěrečném kole základní části přivítají Bohemians

23. 2. 2017

Ženy A

1 minuta čtení

Vinohrady čeká poslední zápas v základní části extraligy žen. V něm svěřenkyně Boleslava Kytka přivítají na domácí půdě Bohemians. Utkání se hraje v neděli 26. února od 19 hodin v Rieger aréně.

V prvním vzájemném střetnutí v letošní sezoně se Sokol prezentoval na Děkance solidním výkonem a prohrál 3:7. Bohemians jsou na čtvrté příčce extrligové tabulky a šlapou na paty tuzemské špičce.

Hned po utkání na Bohemians si pak Ladies připsaly doposud jedinou výhru v letošní sezoně, když doma zdolaly Jičín. Od té doby ale mají smůlu. Přišlly těsné prohry v Olomouci, s Elite a naposledy sedmigólový debakl v Jičíně.

Z týmu Bohemians si budou muset vinohradské florbalistky dát pozor především na duo Bočanová - Poláková. Obě dvě už v sezoně zaznamenaly přes 30 kanadských bodů.

Přijďte Ladies v jejich snažení podpořit. Vstupné je jako vždy 30 korun, pro permanentkáře a členy klubu je vstup zdarma. Po skončení základní části čeká SKV 1. kolo play down, a to buď s Elite, Židenicemi nebo Jičínem.

21. kolo extraligy žen:

neděle 19:00 TJ SKV - FbŠ Bohemians (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.