Víkendové menu: Muži B a C usilují o pozici lídra

22. 2. 2017

Klub

3 minuty čtení

Mužskému béčku chybí pouze jediná výhra k potvrzení první příčky v divizi. To muži C jsou na druhé postupové příčce pražské ligy a na vedoucí Bučis ztrácí bod. Kromě těchto dvou celků se o víkendu představí i déčko, juniorky, dorostenci a mladší žáci.

Benfika může dosáhnout na historický počin. Poprvé může triumfovat v divizi. Stáčí jí k tomu ze dvou víkendových zápasů alespoň jeden vyhrát. V sobotu se svěřenci Viktora Vondry střetnou na Barrandově s domácím Future, v neděli vyrazí vyzvat Benešov.

Céčko si také vede dobře a jako nováček soutěže může dosáhnout na dva postupy v řadě. Hoši nastoupí ke svým zápasům v neděli na Vinohradech, přičemž pořádájícím celkem je Torza. Od osmi hodin sokolové vyzvou Břevnov, ve 12:30 se utkají s Desperados. Ze druhé pozice ztrácí na první Bučis pouhý bod.

V sobotu se představí také ostatní seniorské týmy. Áčko vyjíždí ke svému zápasu až do dalekého Rožnova pod Radhoštěm. Utkání vypukne v 17:30. Svěřenci Martina Hovořáka potřebují bojovat, aby se udrželi v boji o čtvrtou příčku. V Radlicích v sobotu dopoledne nastoupí muži D.

Do hry se zapojí také mladší žáci. Ti své zápasy odehrají v sobotu v Králově Dvoře. V neděli budou o body bojovat juniorky rovněž v Králově Dvoře a dorostenci v Radlicích. Držíme všem vinohradským týmům palce!

SOBOTA:

Muži A:
17:30 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm - TJ SKV (SH SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm)

Muži B:
17:00 SSK KSB Future Barrandov - TJ SKV (X3M Arena Barrandov)

Muži D:
9:10 TJ SKV - Panthers Praha D (TJ Radlice)
11:30 TJ SKV - IBK Svatý hole Kladno B (TJ Radlice)

Mladší žáci:
10:20 TJ SKV - Orka Čelákovice (SH Králův Dvůr)
11:40 TJ SKV - T.B.C. Králův Dvůr (SH Králův Dvůr)

NEDĚLE:

Muži B:
18:00 SK Florbal Benešov - TJ SKV (ZŠ Jiráskova Benešov)

Muži C:
8:00 TJ SKV - FT Sokol Břevnov (Vinohrady)
12:30 TJ SKV - Desperados (Vinohrady)

Juniorky:

9:30 TJ SKV - FBK Fat Pipe Vosy Praha (SH Králův Dvůr)
12:30 TJ SKV - FBŠ Slavia Plzeň (SH Králův Dvůr)

Dorostenci:
8:00 TJ SKV - Floorball Club Falcon (TJ Radlice)
11:00 TJ SKV - Black Angels B (TJ Radlice)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.