V play down derby s Elite

28. 2. 2017

Ženy A

1 minuta čtení

Ladies už znají svého soupeře pro 1. kolo play down. V boji o záchranu v extralize žen se střetnou s pražským Elite, které vyzvou ve stejné fázi soutěže po dvou letech.

O víkendu 11. a 12. března se bude hrát na hřišti soupeře. O týden později následují odvety na domácí půdě. Série 1. kola play down se hraje na čtyři vítězné zápasy. Před dvěma lety Elite ovládlo všechny čtyři zápasy a SKV pak vybojovalo záchranu až v následné baráži s tehdy prvoligovými Panthers.

Letos vítěz série 1. kola play down můžet slavit záchranu, poraženého čeká souboj s poraženým z dvojice Olomouc - Panthers. Loni Ladies zdolaly Olomouc 4:3 na zápasy a radovaly se ze záchrany hned v úvodním kole boje o udržení.

1. kolo play down extraligy žen:

11. 3. Elite Praha - TJ SKV
12. 3. Elite Praha - TJ SKV
18. 3. TJ SKV - Elite Praha
19. 3. TJ SKV - Elite Praha

Vzájemné zápasy v sezoně:

Elite Praha - TJ SKV 5:4p
TJ SKV - Elite Praha 5:6

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.