Shrnutí víkendu: Starší žáci postupují, ženská družstva stoprocentní

7. 3. 2017

Klub

3 minuty čtení

Starší žáci prožili další z úspěšných víkendů, když po třech výhrách postoupili do vyššího koše, dorostenky, ženy B i ženy C vyhrály všechny zápasy.

Starší žáci v sobotu vyjeli do Králova Dvora, kde se hrál jejich turnaj. V prvním zápase hladce zvítězili nad Chodovem 5:0, ve druhém zápase - stejně jako starší žáci složení z ročníků 96 a 97 v legendárním utkání před šesti lety také v Králově Dvoře - zvítězili 1:0 nad Bohemians. Ve finále je čekal domácí celek, který jako jediný dokázal Sokolu vstřelit gól, nicméně pouze jeden, a tak SKV zvítězilo 6:1 a vyhrálo tak sobotní turnaj.

Hlavně v prvním zápase v ruzyňské hale si ženy B pořádně zastřílely, rezervu Tatranu porazily 19:0. Úspěšně zvládly i druhé utkání s týmem Plzně, který porazily 9:4. Stoprocentní sobotu zpečetili ve večerním utkání v Litvínově muži A.

Nedělní program odstartovaly už v osm hodin ráno ženy C v nafukovačce v Radlicích. Stejně jako ženské béčko dokázaly v obou svých utkáních zvítězit, když v ranním zápase těsně přetlačily Příbram 3:2 a v následném předpoledním utkání porazily Florbalovou akademii Mladé Boleslavi 4:1.

Úspěšný víkend ženských družstev dotáhly do konce dorostenky, které v neoblíbené barrandovské hale X3M porazily Spartu 8:2 a Pitbullačky z Kolína 4:1.

Junioři na třebešínských parketách v dopoledním utkání nestačili na béčko Bohemky, prohráli těsně 2:3, ve druhém utkání naopak těsným výsledkem zvítězili, 2:1 porazili béčko Sparty. Posledním týmem, který se o víkendu účastnil zápasů, byli starší žáci B, kteří sice ve skupině dvakrát prohráli, ale v zápase o udržení dokázali porazit Wizards 7:2 a setrvat tak ve svém současném koši.

VÍKENDOVÝ VÝSLEDKY:

Ženy B:
TJ SKV vs. Tatran Střešovice B 19:0
TJ SKV vs. FbC Plzeň 9:4

Ženy C:
TJ SKV vs. FBC Žraloci Příbram 3:2
TJ SKV vs. Florbalová akademie MB-C-KPY 4:1 

Junioři:
TJ SKV vs. FbŠ Bohemians B 2:3
TJ SKV vs. ACEMA Sparta Praha B 2:1

Starší žáci:
TJ SKV vs. FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 5:0
TJ SKV vs. FbŠ Bohemians Praha 4 1:0
TJ SKV vs. T.B.C. Králův Dvůr 6:1

Starší žáci B:
TJ SKV vs. ACEMA Sparta Praha C 0:1
TJ SKV vs. FBC Kutná Hora 2:6
TJ SKV vs. Wizards DDM Praha 10 black 7:2 

Dorostenky:
TJ SKV vs. ACEMA Sparta Praha 8:2
TJ SKV vs. FBC Pitbullačky Kolín 4:1

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.