Ladies jdou do boje o záchranu! V sobotu na Děkance, v neděli na Vinohradech

10. 3. 2017

Ženy A

2 minuty čtení

Počtvrté vstupuje ženské áčko do extraligového play down. Podruhé má jako soupeře v 1. kole pražského rivala Elite. Sobotní duel se uskuteční od 17 hodin na Děkance, pro nedělní duel si Elite vypůjčilo vinohradskou sokolovnu, kde se bude hrát od 18 hodin.

Oba dva vzájemné duely v základní části byly letos nadmíru vyrovnané. V tom prvním Ladies rychle vedly 3:0, náskok ale neudržely a nakonec padly 4:5 v prodloužení. I ve druhém střetnutí Sokol vedl. Z 0:3 otočil vývoj na 4:3, přesto prohrál 5:6.

Před dvěma lety se oba soupeři utkali ve stejné fázi boje o záchranu. Všechny čtyři zápasy tehdy vyhrálo Elite a slavilo rychlé udržení. To Vinohrady vybojovaly až v následné baráži proti Panthers. V prvním extraligovém ročníku SKV porazilo Ostravu 3:1 na zápasy a loni si poradilo s Olomoucí 4:3 na zápasy.

První dva duely bude domácím týmem Elite, přestože v neděli mu poskytne azyl vinohradská sokolovna. Ladies tak mají o jeden domácí zápas navíc. Série se hraje na čtyři vítězné zápasy. Vítěz bude slavit záchranu, poraženého čeká 2. kolo play down.

1. kolo play down:

sobota 17:00 Elite Praha - TJ SKV (SH Děkanka)
neděle 18:00 Elite Praha - TJ SKV (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.