Základní část zakončena výhrou

8. 3. 2017

Muži A

3 minuty čtení

Beznadějně poslednímu Litvínovu se před začátkem play down vrátila do kádru hrající legenda klubu – Daniel Hulič. I přesto ale na Sokol Bivoj nevyzrál a prohrál doma 3:6

SKV do Litvínova jelo s vidinou polepšit si místo v tabulce ještě o jednu příčku. A k tomuto počinu vykročilo pravou nohou, jelikož skóre otevřel Jan Linhart. Zanedlouho ale bylo srovnáno zásluhou Jaroslava Kropáčka. Vinohrady opět odskočily do vedení, a díky rychle zahranému signálu se z gólu mohl radovat Dominik Záň. V čase 17:30 se ale již zmíněný navrátilec Hulič dopustil přestupku, který sudí ohodnotili hned pěti trestnými minutami. SKV tak mělo před sebou pěknou vyhlídku přesilovky.

Tu ale využili pouze jednou, kdy se hned na začátku prostřední třetiny trefil podruhé Jan Linhart. Kombinace přesilovce sice nechyběla, žádná další střela ale za brankovou čáru svou cestu nenašla. Skóre se opět měnilo až o notný kus zápasu později. Ve 32. minutě vstřelil Viktor Hocelík kontaktní gól a během minuty bylo srovnáno díky Michaelu Pitkovi. Před sirénou ještě ale SKV zvládlo opět jít do vedení, tentokráte se do statistik zapsal Martin Skřivánek.

Jestliže někdo čekal nervydrásající přestřelku v poslední třetině, musel být zklamán. Brankáři na obou stranách nepustili za svá záda ani jednu střelu, přestože se jich několik nebezpečných našlo. Litvínov až v samotném závěru, konkrétně v čase 59:05, sáhl k oddechovému času a následné hře bez brankáře. Ta se jim ale nevyvedla podle jejich představ a naopak Vinohrady tento trenérský tah využily ke vstřelení dalších dvou branek, postupně se trefili Jan Zavadil a Petr Hartman.

SK Bivoj Litvínov - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:6 (1:2, 2:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 8. Kropáček (Hertl), 32. Hocelík (Krejčí), 33. Pitek (Hertl) - 6. Linhart (Stuchlík O.), 17. Záň D. (Vnuk), 21. Linhart (Vnuk), 35. Skřivánek (Dolejš), 60. Zavadil, 60. Hartman (Skřivánek). Rozhodčí: Baloun, Šuvada. Vyloučení: 0 + Hulič 5:0. Využití: 0:1. Diváci: 77.

Sestava SKV: Weissgärber – Stuchlík O. (C), Jelínek, Vnuk, Záň D., Suchý, Lanc, Zezulka – Stuchlík Z., Linhart, Zavadil, Skřivánek, Dolejš, Hartman, Lisa, Pecha, Hanák, Záň J., Burian. Trenér: Martin Hovořák.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.