Pátý zápas s Elite dnes na Vinohradech!

22. 3. 2017

Ženy A

1 minuta čtení

Dva dny odpočinku a je tu další zápas. Ladies se dnes utkají s Elite už popáté. Stav série je 3:1 pro SKV, které má tudíž hned tři mečboly.

Vinohrady opět budou hrát na svojí půdě, přestože jako domácí tým bude vedeno družstvo Elite. Hned čtyři z pěti zápasů série se tak uskutečnily kvůli obsazenosti haly na Děkance v Riegrových sadech. Ladies o víkendu zvládly oba dva své domácí zápasy a v sérii se ujaly vedení 3:1 na zápasy.

V sobotu triumfovaly vysoko 8:1 a v neděli urvaly zápas až po samostatných nájezdech. Dnešní duel však rozhodně nebude jednoduchý. Elite už v neděli naznačilo, že do zbytku série dá všechno a dokázalo se našim hráčkám vyrovnat. Utkání začíná od 19 hodin ve vinohradské sokolovně. Přijďte Ladies v jejich boji o záchranu podpořit!

5. zápas 1. kola play down:

středa 19:00 Elite Praha - TJ SKV (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.