Čtvrtfinále se za vyrovnaného stavu bude hrát na půdě Hattricku

24. 3. 2017

Klub

2 minuty čtení

Boys míří na Moravu! Za vyrovnaného stavu 1:1 na zápasy se čtvrtfinálová série play off 1. ligy mužů přesouvá do brněnské VUT CESA haly, kde se bude o víkendu hrát 3. a 4. duel. V sobotu se hraje od 18 hodin, v neděli od 17.

V úvodním střetnutí série nevyšla Sokolům závěrečná třetina. Ještě pět minut před koncem Boys vedli 2:1, následoval však vyrovnání a rozhodující gól přidali hráči Hattricku neuvěřitelné dvě vteřiny před koncem základní hrací doby. První bitvu tak vyhrálo Brno těsně 3:2. O branky SKV se postarali obránci Ondřej Stuchlík a Marian Jelínek,

V neděli si sokolové vedli o poznání lépe. Nejprve sice prohrávali o gól, jenže skóre dokázali otočit ve svůj prospěch a ve 26. minutě už vedli dokonce 3:1. Soupeř se snažil dotáhnout, ale na branky Zavadila a Vnuka už odpověděl pouze jedním snížením. Vinohrady dotáhly druhý zápas do vítězného konce a po výhře 5:3 srovnaly stav série.

„Moc nás těší, že jsme  dotáhli utkání do vítězného konce. I s přispěním štěstíčka v některých situacích, kdy mohl soupeř navyšovat počet vstřelených branek v naší síti. Tahle výhra je především pro fanoušky, kteří nás hnali kupředu za výhrou,“ poděkoval po vyhraném utkání divákům kouč mužského áčka Martin Hovořák.

Teď bude muset společně se svým realizačním týmem připravit taktiku pro venkovní zápasy na hřišti Hattricku. Když zde hráli sokolové naposledy, moc gólů nepadlo. V rámci 18. kola základní části prohráli v Brně 1:2 po samostatných nájezdech. Jedinou branku za Sokol tehdy vstřelil Jan Linhart.

3. a 4. čtvrtfinále 1. ligy mužů:

sobota 18:00 FBŠ Hummel Hattrick Brno - TJ SKV (VUT CESA Brno I)
neděle 17:00 FBŠ Hummel Hattrick Brno - TJ SKV (VUT CESA Brno I)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.