Shrnutí víkendu: Senzace dokonána! Mužské céčko slaví druhý postup v řadě

28. 3. 2017

Klub

3 minuty čtení

Mužské céčko letos vstupovalo do pražské ligy jako nováček s menšími cíly. Jenže sezona se pro céčkaře vyvinula skvěle a sokolové mohou už dva zápasy před koncem slavit jistý postup do regionální ligy!

V sobotu od osmi hodin se céčko utkalo s prvními Bučis, na které před víkendem ztrácelo čtyři body. Koncentrovaný výkon podpořený solidní produktivitou vynesl Vinohradským výhru 7:5. Boys následně triumfovali také ve druhém duelu proti Hořovicím 6:2, a protože Bučis prohráli i svůj odpolední duel, nacházejí se sokolové dva zápasy před koncem ligy na prvním místě (postupují ale první dva)!

Céčko tak vybojovalo dva postupy v řadě a příští rok si zahraje regionální ligu. Předposlední turnaj a celou sezonu zhodnotil hrající kouč Gustav Ondrejčík: „Proti Bučis jsme podali opravdu soustředěný výkon a po zásluze jsme vyhráli. Chtěl bych poděkovat všem hráčům z céčka, z béčka a také z juniorů za pěkné výkony. Doufám, že v posledních dvou zápasech k postupu přidáme také jistotu prvního místa!“

Dvě pěkné výhry přivezli v sobotu dorostenci, porazili Akademii MB a Wizards. V úterý navíc uspěli také v dohrávce na Kladně a výrazně se tak přiblížili postupu do 1. dorostenecké ligy.

Junioři do play off nevstoupili dobře, v prvním i druhém kole podlehli počernické Orce. Své účinkování ve vyřazovací části tak ukončili v nejkratší možné době. Naopak lídr základní části Orka postupuje do dalšího kola play off.

Juniorky odehrály své poslední letošní zápasy. Přestože nevyhrály, oslavily konec sezony s krásným SKV dortem. Starší žákyně vybojovaly pěknou výhru nad Panterkami, vstřelily celkem 10 gólů.

SOBOTA:

Muži C:
TJ SKV - FC Bučis Team 7:5
TJ SKV - Red Dragons Hořovice 6:2

Junioři:
DDM Horní Počernice Orka - TJ SKV 2:7

Dorostenci:
TJ SKV - Florbalová akademia MB 6:4
TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 5:3
TJ SKV - Kanonýři Kladno B 11:8

Mladší žáci:
TJ SKV - Fat Pipe Florbal Chodov blue  2:0
TJ SKV - FBK Fat Pipe Vosy Praha 1:7
TJ SKV - ACEMA Sparta Praha BLUE 4:3 

Junioři:
TJ SKV - DDM Horní Počernice ORKA 5:7

Juniorky:
TJ SKV - FBK Fat Pipe Vosy Praha 2:6
TJ SKV - Elite Praha 2:3

Starší žákyně:
TJ SKV - Panthers Praha Rudná 10:7
TJ SKV - Tatran Střešovice 6:14
TJ SKV - BLACK ANGELS 4:5

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.