Shrnutí víkendu: Postup dorostenců potvrzen

6. 4. 2017

Klub

2 minuty čtení

Dorostenci udrželi letošní vítěznou formu a v pondělní dohrávce potvrdili postup do vyšší soutěže už celých sedm zápasů před koncem sezóny.

Úspěšnou sobotu prožili elévové, kteří po dvou jasných a jedné těsné výhře postupují do vyššího koše. Starší žáci za svůj turnaj zaznamenali výkon 1-1-1 a zůstavají tak ve druhém koši, do kterého postoupili na minulém turnaji.

Dorostenky v Kralupech nad Vltavou v posledním utkání po dvou předchozích porážkách vybojovaly alespoň remízu 4:4 s pražskými Wizards.

V neděli nastoupili pouze starší žáci B, kteří se ve skupině umístili na druhém místě a v zápase o umístění následně porazili Kutnou Horu 8:6. V pondělí dohrávali odložený zápas se Spartou dorostenci. S jistotou postupu v zádech přehráli béčko Sparty 10:4 a i vlastními silami tak postup o ligu výš potvrdili.

VÍKENDOVÝ VÝSLEDKY:

Starší žáci:
TJ SKV vs. Viking group TJ Sokol Kobylisy 5:0
TJ SKV vs. BLACK ANGELS BLACK 1:1
TJ SKV vs. Panthers Praha 2:3

Elévové:
TJ SKV vs. ACEMA Sparta Praha WHITE 7:2
TJ SKV vs. Flobo Praha 6:5
TJ SKV vs. Panthers Praha B 9:1 

Dorostenky:
TJ SKV vs. Panthers Praha 4:9
TJ SKV vs. FBC Kralupy n/V 3:4
TJ SKV vs. Wizards DDM Praha 10 4:4

Starší žáci B:
TJ SKV vs. TJ Sokol Dobříš 1:3
TJ SKV vs. Flobo Praha 1:0
TJ SKV vs. FBC Kutná Hora 8:6

Dorostenci:
TJ SKV vs. ACEMA Sparta Praha B 10:4

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.