Dorostenci budou doma slavit postup! Přijďte je v sobotu podpořit

7. 4. 2017

Klub

2 minuty čtení

S velkým předstihem si dorostenci zajistili postup do 1. dorostenecké ligy. Svěřenci Jonáše Sigla tak mohou ve zbytku sezony sbírat cenné zkušenosti a naplno si užívat zbylé zápasy. V sobotu se představí na domácí půdě!

Šest zápasů před koncem si dorostenecká parta SKV pojistila postup do nejvyšší soutěže. Do 1. ligy totiž postupují hned dva týmy, mezi nimiž nemohou být béčka. Na páté Wizards tak Vinohradští mají obří náskok 21 bodů. Motivaci však ještě mužstvo kouče Sigla jistě mít bude. A sice uhájit první místo tabulky. O víkendu bude dorost hrát ve vinohradské sokolovně. V sobotu se od 10:30 utká s Bučis a od 16:30 s hornopočernickou Orkou.

Kromě dorostenců se o nadcházejícím víkendu představí také mladší žáci, kteří budou hrát v Radlicích. V sobotu je doplní ještě starší žákyně. Ty se představí na Barrandově.

Dva dospělé týmy budou ve hře v neděli. A jedná se o dva celky z čela tabulky. Ženy B jsou čtyři zápasy před koncem na druhé pozici s jednobodovou ztrátou na první béčko Bohemky. To navíc má o dva zápasy více. V ještě lepší pozici jsou muži C, kteří druhý rok za sebou vybojovali postup. K němu by ještě chtěli přidat i první příčku. Na druhé Bučis mají před posledním turnajem dvoubodový náskok. Všem týmům držíme o víkendu palce!

SOBOTA:

Dorostenci:
10:30 TJ SKV - FC Bučis Team (Vinohrady)
16:30 TJ SKV - DDM Horní Počernice ORKA (Vinohrady)

Mladší žáci:
9:40 TJ SKV - FC Bučis Team (TJ Radlice)
12:20 TJ SKV - Black Angels 2005 (TJ Radlice)
+ zápas o umístění

Starší žákyně:
9:00 TJ SKV - Fat Pipe Florbal Chodov blue (X3M Arena Barrandov)
10:20 TJ SKV - Panthers Praha (X3M Arena Barrandov)
+ zápas o umístění

NEDĚLE:

Muži C:
8:00 TJ SKV - Florbalová akademie MB "B" (SH VŠE)
12:30 TJ SKV - EMCO Cholerics (SH VŠE)

Ženy B:
9:00 TJ SKV - FBŠ Slavia Plzeň B (Slavia VŠ Plzeň)
12:00 TJ SKV - Divoký kočky & Olymp (Slavia VŠ Plzeň)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.