Víkendové menu: Ve hře budou dorostenci, ženy B a mladší žákyně

21. 4. 2017

Klub

2 minuty čtení

Dorostenci už si před časem zajistili postup do 1. ligy. Nyní budou i nadále bojovat o udržení první příčky. O první příčku stále bojují ženy B. Svěřenkyně Petra Jirgese čeká v pátek večer dohrávka s rezervou Bohemians. Třetí kategorií, která se o víkendu představí, jsou mladší žákyně.

Dorostenci budou hrát své zápasy v sobotu v Čakovicích. Od osmi hodin ráno je čekají domácí Athletics, v 11 hodin se pak svěřenci Jonáše Sigla utkají se Startem. Právě na druhý Start mají Vinohradští čtyři zápasy před koncem náskok osmi bodů. První místo si tak mohou pojistit už o následujícím víkendu.

Ženy B mají velmi solidně rozehranou sezonu. Jakožto nováček ve 2. lize se nacházejí na prvním místě s dvoubodovým náskokem na béčko Bohemky. A právě s ním se sokolky utkají v pátek večer v Rieger aréně. V závěrečném zápase ligy za týden pak SKV vyzve třetí Start98.

Mladší žákyně odehrají turnaj v neděli na Barrandově. Nejprve v 9 hodin vyzvou akademii z Mladé Boleslavi a v 10:20 se střetnou s Texasem. Následně je ještě čeká duel o umístění. Všem týmům držíme palce!

PÁTEK:

Ženy B:
19:00 TJ SKV - FbŠ Bohemians B (Vinohrady) 

SOBOTA:

Dorostenci:
8:00 TJ SKV - Athletics Praha (SH Čakovice)
11:00 TJ SKV - FBC Start98 Kunratice (SH Čakovice)

NEDĚLE: 

Mladší žákyně:
9:00 TJ SKV - Florbalová akademie MB 05 modré (X3M Arena Barrandov)
10:20 TJ SKV - FBC Texas DDM P6 (X3M Arena Barrandov)
+ zápas o umístění

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.